To pytanie spędza sen z powiek przede wszystkim mieszkańcom ulic Powstańców i Kaliskiej w Łowiczu. Bo nie chcieliby, aby były kierowane przez te ulice – a właśnie tak jest obecnie wytyczona trasa dojazdu do nowej bramy wiodącej na teren centrum logistycznego firmy, które ma być wkrótce otwarte.

Baner pokazujący kierowcom, jak mają dojeżdżać do zakładu Agros Nova. Dokładnie tą drogą, jakiej nie chcą autorzy interpelacji.

Wystosowali w tej sprawie interpelację do burmistrza. Czego się obawiają? Jakie proponują rozwiązania alternatywne? Czy są one realne? O tym wszystkim przeczytasz w najnowszym Nowym Łowiczaninie, także w jego wersji cyfrowej.

Zachęcamy do lektury – bo problem dotyczy nie tylko tych kilkudziesięciu domów położonych na trasie, przyjęte rozwiązania, jakiekolwiek będą, dotyczyć będą wielu mieszkańców Łowicza.

11 komentarzy

 1. Przekierować na zatorze!

 2. Wawrzyn

  Przy bolimowskiej która jest częścią dk kupowali działki za grosze. Teraz mają srakę ze ciezarowki jeżdżą. Jak się budowali w koło agrosu to nie wiedzieli że to zakład produkcyjny i że z biegiem czasu może się powiększać itd? Do sibu też jeżdżą auta ciężarowe i nikt sraczki nie ma z tego powodu.

 3. Wpuścili ciężki tabor do miasta to się zacznie, na Bolimowskiej i Konopnickiej też, zacznie się drugi Sochaczew który latami walczył o wyprowadzenie ciężkiego transitu z miast, brawa dla włodarzy! obu do wiosny!

 4. Andrzej*

  To nie fabrykę budowano w środku miasta.W latach sześćdziesiątych to było za miastem.To osiedla mieszkaniowe dogoniły fabrykę i wszystkie dotychczasowe lata TIRY jeździły ulicą powstańców

 5. Trzeba wybudować wiadukt…

 6. Powstańców – nie, Kaliską też nie, bo się mieszkańcom nie podoba. Samochody ciężarowe na Powstańców już nie stoją to teraz dojazd tą trasą się nie podoba. Może mieszkańcy alternatywnie samolot dostawczy kupią.

 7. gizbern

  Inaczej nie pojadą, taki urok jak się buduje fabrykę w centrum miasta🙃

 8. Żenada. Już zaczyna się szukanie dziury w całym . Jak zawsze . Nie może być trochę spokoju tylko zawsze komuś coś nie będzie pasowało .

 9. ofiara mafii łowickiej

  Nadchodzi…..bałaganik!

 10. Zeźnik

  Dżemy to cukier, a cukier to zło!

  Smaruj naleśniki kiełbasą!

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany.