Dziś, 24 sierpnia, w Woli Cyrusowej, zorganizowano Biesiadę na Zakończenie Lata. Poprzedziły ją warsztaty pieczenia placków ziemniaczanych. 

fot. ljs

 

Stowarzyszenie Razem dla Woli zaprosiło wszystkich, którzy lubią wspólnie pobiesiadować. Z godziny na godzinę przybywało ich coraz więcej  –  od kilkunastu osób wczesnym popołudniem, do kilkudzięsięciu wieczorem.

fot. ljs

 Dzisiejsze spotkanie było jednym z cyklu “Będzie się działo, gdy stołów i krzeseł nie będzie za mało” w  ramach programu Działaj Lokalnie. Gwoździem programu oprócz przysmaków z grilla, były popisowe placki ziemniaczane tutejszego KGW. 

 

11 komentarzy

 1. Wspomnienia …moje dziecięce lata u babci.

 2. ofiara mafii łowickiej

  Zyczę powodzenia!.

 3. ofiara mafii łowickiej

  Cytuje: ” Z godziny na godzinę przybywało ich coraz więcej – od kilkunastu osób wczesnym popołudniem, do kilkudzięsięciu wieczorem.” – cieniutko, okazuje się, że nie da się ludzi zwerbować kiełbaską i – plackiem ziemniaczanym.

  • Na nasze warunki 80 osób (zgodnie z podpisamy na liście obecności ) to całkiem dobry wynik. Przez spotkanie chcieliśmy przede wszystkim zachęcić mieszkańców naszej wsi do integracji, wymiany doświadczeń co, liczymy, że zaowocuje wzrostem partycypacji mieszkańców w życie naszych wsi 😀 Kiełbaska i placek miał tylko w tej integracji pomóc. My działamy dalej, gdyż liczy się jakoś, nie ilość !
   Pozdrawiam bardzo serdecznie !

  • Ofiara ofiarą pozostanie.

  • Jack Black

   Pozostała część mieszkańców w tym czasie obsługiwała aparaturę. Co by biznes się kręcił z pokolenia na pokolenie…

 4. Jack Black

  Festiwal Bimbru

 5. Wole Cyrusowa to raczej kojarze z gotowaniem bimbru

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany.