Kiedy dzień ślubu jest już ustalony, czas pomyśleć o znalezieniu bukietu dla panny młodej. To niezbędne akcesorium, takie jak suknia ślubna, musi zostać wybrane z całą starannością.

W naszym katalogu znajdziesz wiele gotowych rozwiązań na każdy budżet.

Oprócz głównego bukietu wakacji należy pamiętać o innych naturalnych dekoracjach.

Dziurki dla pana młodego, panny młodej lub świadków

Załóżmy, że ostatnio świadek i świadek pełnią nominalną tradycyjną rolę na weselu, ale nowożeńcy powinni być objęci opieką osobiście. Przynajmniej dla pięknych zdjęć ślubnych.

Cóż, kwestia obecności żywego kwiatu w kostiumach młodego małżonka zwykle nie jest nawet omawiana.

Bukiet zaniżonych cen

Istnieje opinia, że pod koniec wydarzenia, gdy młoda żona rzuca swoje arcydzieło kwiatów swoim przyjaciołom, lepiej użyć rezerwowego w tym celu. Pomaga to zachować nabyte szczęście rodzinne dla siebie, a nie przekazywać go innym.

Dekoracja sali bankietowej

Podczas uczty goście z przyjemnością zobaczą kolorowe kompozycje kwiatowe wokół nich, pachnące łuki z żywych roślin, a także wielokolorowe balony o różnych kształtach.

Kwiaty na wesele kupują nie tylko główni uczestnicy, ale także zaproszeni goście. Każda panna młoda jest zadowolona, gdy na głównym wydarzeniu w jej życiu są ogromne naręcze róż i innych szlachetnych roślin.

Najbliżsi krewni mogą zamówić ekskluzywną kompozycję z kombinacji kwiatów, zabawek i elementów dekoracyjnych. Aby prezent był oryginalny, lepiej jest przedstawić bukiet w kolorowym pudełku na kapelusz lub wiklinowym koszu. Możesz również samodzielnie umieścić kopertę z pieniędzmi przed dostawą.

Jeśli podczas podróży przez nasz katalog online masz pytania dotyczące wyboru odpowiedniego arcydzieła kwiatowego lub chcesz wyjaśnić niektóre niuanse, nasi mistrzowie florystyki chętnie Ci pomogą.

Prezenty ślubne

Fakt, że wielu nowożeńców i ich rodziców ma ślub w celu zdobycia jak największej liczby drogich prezentów, nie jest dla nikogo tajemnicą, ale goście również nie są wstrząśnięci, dzięki czemu zawsze można znaleźć temat o tym, jakie złe prezenty były na forach ślubnych wręczył młodej parze. Pierwsze miejsce bez wątpienia zajmują puste koperty lub koperty z ułożonym zwykłym papierem, dzięki czemu wydają się grubsze i nie budzą podejrzeń. Jednak ostatnio nowożeńcy również stali się mądrzejsi, a teraz na weselach często można znaleźć pudełko, w którym należy umieścić rachunki. Ponadto muszą być postawieni przed nowożeńcami lub, co gorsza, ich rodzicami. Tutaj nie możesz uciec …

Dla wielu narzeczonych ślub staje się początkiem oburzenia i wrogości, nie tylko wśród przyjaciół, ale także krewnych, których daru nie lubiła. Logika takich osób jest bardzo prosta: ślub jest bardzo kosztownym świętem (jeśli jesteś łotrzykiem i po prostu nie ma pieniędzy, lepiej nie robić ślubu, z jakiegoś powodu nikt nie pomyśli), więc goście powinni przynajmniej w jakiś sposób za to zapłacić . Okazuje się, że jeśli przyszedłeś na wesele, zjadłeś tam solone sałatki, ziemniaki i mięso, piłeś wódkę, to potem powinieneś dać nowożeńcom prezent o wartości od pięciu do dziesięciu rubli. Jednocześnie panna młoda z reguły nie bierze pod uwagę, że gdyby goście udali się na jej ślub tylko w celu jedzenia, byłoby o wiele wygodniej i przyjemniej ugotować obiad w domu, gdzie nie musieliby słyszeć ciągłych okrzyków „Gorzkiego!” i kontempluj pijanych ludzi próbujących ze sobą walczyć.

Drugim miejscem po pustej kopercie jest skarbonka. Również pusty. Panny młode zbierają się w noc poślubną, licząc na mnie pieniądze, zauważalnie zdenerwowane aż do wybuchu furii: koperty są puste, skarbonki są puste …

„Wszyscy chcą, aby ślub się opłacił”, mówi jeden z uczestników forum. – W przeciwnym razie jaki jest sens jej organizacji! Oczywiste jest, że wydajemy pieniądze na sukienkę i na fotografa, aby zadowolić samych siebie. Ale kto z własnej woli chce wydać ogromne sumy na jedzenie w restauracji, a potem siedzieć cały dzień jak klaun i całować się z pijanymi gośćmi?! ” Ma jednak rację co do klauna i pijanych, wspinających się gości całujących się.

undefined

Komentowanie nie jest możliwe.