Dyskusyjny Klub Filmowy „Bez Nazwy” zaprasza na kolejny przegląd filmowy, który potrwa od piątku 20 kwietnia do niedzieli 22 kwietnia. Na sześciu seansach pokazane zostaną cztery tytuły.

Filmem przewodnim, który będzie grany w każdy dzień przeglądu o godz. 20.15 jest thriller „Nigdy cię tu nie było” w reż. Lynne Ramsay, w którym były agent do zadań specjalnych podejmuje się odnalezienia zaginionej nastolatki.

Pozostałe filmy z ramówki będą grane zawsze o godz. 18.00. Przegląd otworzy w piątek dramat „Happy End” w reż Michaela Hanekego. Pod tym ironicznym tytułem kryje się opowieść o kilku dniach z życia bogatej rodziny, kiedy to na jaw wychodzą długo skrywane sekrety.

W sobotę kino Fenix pokaże dramat biograficzny „Czas mroku”, opowiadający o tym, jak wybrany na premiera Wielkiej Brytanii Winston Churchill staje przed zadaniem zjednoczenia narodu w obliczu groźby inwazji ze strony nazistowskich Niemiec.

W niedzielę thriller psychologiczny „Wieża. Jasny dzień” w reż. Jagody Szelc. To opowieść o tym, jak kilka dni przed komunią Niny rodzinną sielankę przerywa pojawienie się biologicznej matki dziewczynki.

Harmonogram seansów:

piątek 20.04
18:00 Happy End
20:15 Nigdy cię tu nie było

sobota 21.04
18:00 Czas mroku
20:15 Nigdy cię tu nie było

niedziela 22.04
18:00 Wieża. Jasny dzień
20:15 Nigdy cię tu nie było

Komentowanie nie jest możliwe.