Aż dziewięciu koncertów na dwóch scenach (głównej na dziedzińcu Łowickiego Ośrodka Kultury i klubowej w HopKulturze) posłuchamy w ramach tegorocznego Ł Festiwalu, na którym będziemy się bawić już w najbliższą sobotę 11 sierpnia. O wizualizacje w klubie zadba Sara Mora.

Ł Festiwal
Ł Festiwal

O godz. 18.30 nastąpi otwarcie bram, zaś już pół godziny później rozpoczną się koncerty na scenie głównej (dziedziniec ŁOK), które będą przebiegały według harmonogramu: 19.00 – Sorja Morja, 20.15 – Adam Repucha, 21.30 – Syny i 23.30 Janka (duet producencki Daniel Drumz i Hatti Vatti).

O 22.30 startuje scena klubowa w HopKulturze, na której kolejno pojawiać się będą: 22.30 – Mazut, 0.30 – Tamten, 1.30 – Charlie, 2.30 – Seltron 400 i 3.30 – Sincz. Impreza ma potrwać do ok. 4.30 nad ranem.

Wizualizacje na scenie klubowej organizatorzy Ł Festiwalu powierzają w tym roku artystce występującej pod pseudonimem Sara Mora, aktywnie działającej na łódzkiej scenie muzycznej. Specjalizuje się ona w produkcji wizualizacji, teaserów i wideoklipów.

Bilety w cenie 40 zł są do nabycia na stronie biletomat.pl oraz stacjonarnie w kasie kina Fenix. W redakcji mamy jeszcze dla was dwie darmowe wejściówki. Szczegóły tutaj: https://lowiczanin.info/rozdajemy-bilety-na-l-festiwal/

Komentowanie nie jest możliwe.