Każdy, kto ukończył 16 lat może zostać wolontariuszem dedykowanego muzyce alternatywnej Ł Festiwalu, którego 4. edycja odbędzie się 11 sierpnia na dziedzińcu Łowickiego Ośrodka Kultury i w klubie HopKultura.

– Potrzebujemy odpowiedzialnych i operatywnych osób powyżej 16. roku życia, którzy dysponują czasem i są gotowi aktywnie uczestniczyć w organizacji wydarzenia – informuje Adam Bombrych, główny organizator Ł Festiwalu.

Zgłoszenia można nadsyłać za pomocą internetowego formularza na stornie Ł Festiwalu (znajdziecie go tutaj: http://lfestiwal.pl/wolontariat/) do 27 lipca. Organizatorzy skontaktują się z wybranymi osobami.

Przypomnijmy, że 11 sierpnia na dziedzińcu ŁOK i w klubie HopKultura wystąpi łącznie 10 artystów, co czyni tegoroczną edycję najbogatszą pod względem zaproszonych gości. Janka, Sincz, Sara Mora, Syny, Mazut, Tamten, Adam Repucha, Seltron 400, Charlie i Sorja Morja – to 4. edycja w pełnej krasie.

W zamian za pomoc w przygotowaniu festiwalu, wolontariusze będą mogli wysłuchać koncertów na żywo, a także przyglądać się jak „od kuchni” wygląda praca przy organizacji wydarzenia muzycznego.

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany.