Każdy, kto ukończył 16 lat może zostać wolontariuszem dedykowanego muzyce elektronicznej Ł Festiwalu, który odbędzie się 12 sierpnia na dziedzińcu Łowickiego Ośrodka Kultury i w Klubie Pracownia. 

Zgłoszenia można nadsyłać wypełniając formularz na stronie lfestiwal.pl, napisać w tej sprawie na kontakt@lfestiwal.pl lub zgłosić się bezpośrednio do ŁOK. Wolontariusze będą mieli przydzielone określone zadania w systemie zmianowym, a w zamian mogą uczestniczyć w całym festiwalu za darmo. Jak przekonuje organizator Adam Bombrych, takie doświadczenie, to cenny punkt w CV.

Tegoroczna edycja – podobnie jak rok wcześniej – zostanie podzielona między dwie sceny, na których wystąpią: Hatti Vatti, Trupa Trupa i WCIAS (dawniej We Call It a Sound), Lutto Lento, Anja Kraft, Sept i VJ Martinovna. Koncerty na dziedzińcu rozpoczną się już o godzinie 18, zaś od 23 startuje scena klubowa. Impreza ma potrwać do 4 rano.

Trwa sprzedaż biletów w cenie 20 złotych, które można nabyć w kasie kina Fenix lub w sprzedaży internetowej. W dniu koncertu będą dostępne przy bramce wejściowej w cenie 30 złotych.

W jutrzejszym NŁ opublikujemy wywiad z pomysłodawcą Ł Festiwalu Adamem Bombrychem, zaś w następnym tygodniu przedstawimy sylwetki wszystkich artystów.

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany.