Wiemy już kto wystartuje w zbliżających się wyborach samorządowych z ramienia KWW “Łączy nas Łowicz i Powiat Łowicki”.

Zostało to ogłoszone na spotkaniu wyborczym zorganizowanym dzisiaj, 13 września, w sali konferencyjnej Hotelu Eco w Łowiczu.

Kandydatem na burmistrza będzie – co wiadomo było już wcześniej – obecny burmistrz Krzysztof Jan Kaliński, ubiegający się o czwartą kadencję.

Poznaliśmy też kandydatów do Rady Miejskiej i Rady Powiatu Łowickiego. Spotkanie poprowadził pełnomocnik komitetu i główny twórca grupy “Łączy nas Łowicz” Krystian Cipiński.

Kandydatami do Rady Miejskiej z tego komitetu są:

Okręg nr 1 (Korabka i Zatorze)

Henryk Zasępa
Władysław Michalak
Michał Zieliński
Wiesława Gębura
Anna Olko
Elżbieta Podwójci
Wojciech Królik

Okręg nr 2 (Stare Miasto, Starzyńskiego, Przedmieście)

Zofia Wielemborek
Dariusz Dzik
Szymon Szaleniec
Wojciech Wroński
Dorota Konieczna
Grażyna Wołynik
Sebastian Popiel

Okręg nr 3 (Dąbrowskiego, Kostka, Nowe Miasto)

Krzysztof Olko
Leszek Plichta
Kamila Znyk
Cezary Zimny
Dawid Kacprzak
Beata Kucińska
Sylwia Wojciechowska

Okręg nr 4 (Bratkowice, Górki)

Józef Szczepanik
Jakub Jędrachowicz
Robert Fortuński
Anna Bieguszewska
Justyna Szymańska
Agnieszka Łazińska

Kandydaci do Rady Powiatu Łowickiego to:

Okręg nr 1 (miasto Łowicz)

Krystian Cipiński
Zbigniew Kuczyński
Katarzyna Słoma
Filip Ziółkowski
Maria Wojtylak
Izabella Siwińska
Małgorzata Antosik
Jacek Rybus
Bogusław Bończak

Okręg nr 2 (gminy Bielawy, Zduny i Domaniewice)

Henryka Kierzkowska
Krystyna Sieczkowska
Piotr Klimkowski
Marcin Wodzyński
Agnieszka Pastusiak

Okręg nr 3 (gminy Łowicz i Kocierzew Południowy)

Katarzyna Tadeusiak
Franciszek Kaliński
Konrad Karwat
Grzegorz Kapusta
Violetta Wrońska

Okręg nr 4 (gminy Łyszkowice i Nieborów)

Krzysztof Selenta
Marzena Malangiewicz
Marian Dańczak
Marek Sobczak
Anna Antosik

266 komentarzy

 1. Słoma to niedługo zacznie z lodówki wyskakiwać….
  Najpierw bez kwalifikacji została dyrektorką teraz do rady się pcha… zero zahamowań.
  Żenada!

 2. “Samochwała w kącie stała
  I wciąż tak opowiadała:
  Zdolna jestem niesłychanie,
  Najpiękniejsze mam ubranie,
  Moja buzia tryska zdrowiem,
  Jak coś powiem, to już powiem..”
  (Brzechwa)

 3. “Karmią nas kłamstwami, bo prawda nie da się przełknąć.”

 4. Dla wszystkich z Korabki
  Pamiętajcie aby NIE jeszcze raz NIE głosować na Henryka Zasępe

  • To ten co chodził po domach i prosił o poparcie. Żenada to mało powiedziane aby chodzic po domach i prosić o głos.

  • Tak samo robiła pani Karina Sedkowska a pozniej popelnila tyle gaf ze pozal sie Boze!Zreszta,niech suweren sam oceni ta pania.

 5. Łowicz to ma taki basen że szok, cały dzień zajęty na szkoły
  dla ludzi od 19,30 jak kupiłem bilet to wszystkie tory zajęte na naukę pływania prywatną
  A burmistrz brodziki wystawił na wakacje
  Łowicz potrzebuje prawdziwego basenu

 6. Ciekawe za czyje pieniądze wynajęto hotel i wyprawiono impre pewnie Urząd Miasta za to zapłacił…. albo Mostowski udostępnił za free , (tzn za przychylność burmistrza w tanim wykupie gruntów bod kolejne inwestycje)

  • Idąc tym torem można by pytać skąd inne komitety wzięły środki na wydruki? Każdy chyba tam jakiś budżet ma. Może się mylę?

 7. A tymczasem w Wąsoszu 🙂 (wybory to walka o pieniądz, tu jest jedna klika itd. ) https://www.youtube.com/watch?v=NAQIZICagds

 8. No proszę, to już było ! Tak, macie rację !!! https://www.youtube.com/watch?v=SnkZGN_xIVs

 9. Zrozpaczone masy nie widzą dalej niz kawał kiełbasy. Gdyby kolo z filmiku został burmistrzem to by nie narzekał. https://www.youtube.com/watch?v=nkjCFuvtH2s

 10. Efektowna oprawa wizualna tuszuje nieefektowne pomysły. Wielki szoł potrzebny jest do odwrócenia uwagi od rzeczywistych braków.

 11. Próbuję obiektywnie ocenić rządy burmistrza Kalińskiego. W tym czasie nastąpiły bardzo pozytywne zmiany. Łowicz stał się naprawdę miłym, sympatycznym miasteczkiem, gdzie przyjemnie się mieszka. Moja ocena wypada pozytywnie, pewnie można było zrobić więcej i lepiej. Zawsze może być lepiej. Przypuszczam, że większość krytycznych opinii, to przeciwnicy burmistrza kandydujący na stanowiska w samorządach. Gdzie wcześniej były ich pomysły, gdzie była ich krytyka. Pewnie brali diety i załatwiali małe interesiki. Popieram burmistrza Kalińskiego, gdyż daje gwarancję stabilności i spokoju.

  • Taps, próbować możesz ale nie wyszło Ci z tym obiektywizmem

  • Zgadzam się w pełni…..tutaj ludziom się nie dogodzi….każdy mocny w buzi ale z siebie dać to już trudna sprawa, zazdroszczą nam tego burmistrza ludzie z innych miast, i wiem co piszę bo słyszałam to wiele razy….a co do tego co zrobił ten burmistrz a co było wiele lat temu ,to pamiętają ci co się tu wychowywali…

 12. A ja tak z ciekawości zapytm : dlaczego do polityki nie pcha się robotnik , dobrzy przedsiębiorca ? Pchają się wszyscy pracujący w budżetówce ,albo młdzi chcący pracę zdobyć po znajomości !

  • Powtórzę jeszcze raz. Inne komitety nie dorosły im do pięt. Niestety.

   • racja, inne komitety nie dorosły do pięt pod względem mamienia efektowną zasłoną nastawiona na robienie tylko samego wrażenia – tu mamy zwycięzców ułudu

   • No pewnie Tak inni pracują ciężko aby zdobyć kasę i nyślą jak ją pozyskać , nie ściemniają i mają za to kasę ! Dlaczego słynni przedsiębiorcy z Łowicza mający majątki nie startują? Dlatego, że nie stać ich na marnotrwieniie własnego czasu ! A inni się pchają dla kasy nie dla wiedzy i umiejętności! Taka jest prawda oszołomów nie brakuje nigdzie !

  • Żeby działać w polityce, potrzebne jest wykształcenie. Poza tym robotnicy mało udzielają się społecznie. Mają też mniejsze popracie podczas wyborów, gdyż ludzie patrzą na kompetencje. Natomiast przedsiębiorcy skupiają się na swoich biznesach, gdyż dla nich czas to pieniądz. Dlatego też sukcesy odnoszą ludzie z budżetówki. Niektórzy ludzie młodzi wchodzą do polityki, gdyż widzą, że kompetencje i wiedza nie są na topie, tylko w dużej mierze liczy się poparcie.

   • OOOOOOO wykształcenie ! Jakie ? Papierek za kase ! Rozum przedziębiorców po podstawówkach jest lepszy od niektórych radnyvch 😉 Nawet Alek był lepszym prezydentem niż obecna marionetka

  • TRZEBA LUDZI ZNAĆ ABY OCENIAĆ….A CI MŁODZI CO TERAZ STARTUJĄ ,MAJĄ STAŁĄ PRACĘ I NIEZŁE ZAROBKI….

 13. “Lepsze zło znane niż nieznane”. Takie jest moje zdanie i proszę je uszanować. Obecny Burmistrz ma mój głos.

  • Z takim podejście, dalej będziemy mieć to co mamy, układy i układziki.

   • Na każdym szczeblu samorządu czy to w Łowiczu, Płocku czy Pcimiu Dolnym włodarze otaczają się własnymi ludźmi , czy to nazywasz układami. Myślisz ze jeśli przyjdzie nowy burmistrz to zrobi konkursy na wszystkie stanowiska czy otoczy się pod wpływem nacisków politycznych nowymi osobami . Tyle w temacie

   • stare układy czują się zbyt pewnie i na swój sposób rozpasane więc są do wymiany

   • To zamiast za krytykę weź się za politykę i pokaż co potrafisz

 14. …liczy sie tylko Mariusz Siewiera…ole,ole!

 15. Ludzie co wy piszecie jaki Kaliński ????
  12 lat rządów i co mamy “apteki , banki , upadające sklepy ” miasto emerytów, młodzi uciekają do większych miast za pracą. Nasz obecny burmistrz powinien uczyć się zarządzania od Prezydentów i Burmistrzów miast sąsiadujących z Łowiczem. W którym kierunku się nie ruszyć infrastruktura miasta się rozwija a co rozwinęło się w Łowiczu w ostatnich latach nic. Niech ktoś mi przypomni chodziarz pięć zrealizowanych postulatów wyborczych spełnionych przez obecnego burmistrza.

 16. Niech wraca do szkoły za 2,800 na rękę bo do tego się nadaje,
  będzie opowiadał jak to było jak był burmistrzem a to będzie prawdziwa HISTORIA

 17. Wójcik, Siewiera nie pomogą nachalnie wieszane plakaty i banery. Panie kandydacie Siewiera jest jeszcze wolne miejsce na Wc na Nowym Rynku . Czas wysłać pijarowcow

 18. Z tym poparciem PISu nie jest tak dobrze,skoro dziś kandydaci dojnej zmiany do koryta+kolejny dzien zbieraja podpisy poparcia na targowisku miejskim.O dziwo p.Wolski do tej pory niemowa dzis ma gadane jak prezes Kaczyński w Sejmie.Wiekszość z nielicznych podpisujacych listy to wieśniacy spod Łowicza.Kmioty ktorzy popieraja dojna zmiane beda sie śmiać baranim glosem,gdy dzieki prezesowi i spolce wyrzuca nasz kraj ze wspolnoty europejskiej!!!!

 19. Prawda jest taka, że jako jedyni przedstawili solidny, dobrze przygotowany program. Mając z jednej strony doświadczenie Kalińskiego, a z drugiej ich młodzieńcze zaangażowanie i pomysły, umacniam się w przekonaniu, że są w stanie to zrobić. Kibicuję.

  • Tak nie może być

   co zrobić? pomalować skrzynki na plaży? tutaj potrzebne jest realne działania, a nie markowanie tych działań. Ta sama ekipa zmarnowała tyle pieniedzy unijnych, zamaist je pozyskwiać płacimy niezłe kary. Tak dalej być nie może.

   • podejmowanie według niektórych efektownych ale zupełnie trzeciorzędnych działań – tak dalej być nie może

 20. Tym z Łączy nas Łowicz to powinno się odłączyć Netflixa. Naogladali sie House of Cards i myslą że robią wielką polityke.

  • Sobolku to chyba twój ulubiony serial, którym się inspirujesz , a upadniesz wkrótce jak niektórzy jego bohaterowie. Nie pomogą organizowane napredko ( czemu na to pozwala organ prowadzący) spływy ,,polityczne,, dla uczniów szkół średnich

 21. adgg ad da

 22. Jeśli chcecie być wiarygodni to o tych sprawach rozmawiajcie z wyborcami a nie wmawiacie nam kolejne bajeczki co będziecie robić w kolejnej kadencji , jakby te miliony to było nic dla jego mieszkańców. macie przecież Panią Kasię od analiz i strategii to niech takie materiały przygotuje i przedłoży a nie robi kampanii wyborczej dla swych zwierzchników.

  • Ciekawe rzeczy Pani przedstawia o dublowaniu stanowisk w zuk i zum. Rozbudowa administracji i absolutoria udzielane przez swoich potwierdza, że sam system jest zły skoro daje takie możliwości jeśli wyborcy tego nie zablokują przy urnach. A może to nie wina systemu lecz ludzi nadużywających go. Ciekawe jak wygląda obsadzanie stanowisk swoimi w budżetówce i jak się to załatwia ? Ile jest wnuków sąsiadów czy chrześniaczek albo chłopaków dziewczyn córek pracowników z pokrewnych urzędów. Ktoś to policzył w mieście?

 23. Dotychczasowa Rada go chroniła i wspierała, udzielając absolutorium, zezwalając na kolejne nieprzemyślane decyzje inwestycyjne: zakup Kaliskiej, powołanie spółki ZUM – dublowanie stanowisk administracyjnych w ZUK i ZUM , rozbudowę biurokracji w tychże jednostkach. Co robi Dyrektor ZUK, skoro jego zadania w większości przejął ZUM, czy obniżyły się koszty administracyjne ZUK na skutek tego przekształcenia? czy jest realny skutek tych dokonań wokół ZUK jaki jest skutek ekonomiczny tychże ?

 24. Panie Pawle, co to znaczy , że Burmistrz miał prezentacje w ECO, jaką prezentację : obłudy, kamuflażu, pustych obietnic, stosownym byłoby rozpocząć takie spotkanie z wyborcami czy sympatykami od prezentacji zrealizowanych dokonań i ich jakości w minionej kadencji. Tym się właśnie upodobnił do kultury 3- Go świata, działając w cywilizowanym świecie taki włodarz dawno poddał by się do dymisji po takich wyczynach.

 25. Wybory jak wybory- zawsze chodzi o to samo, ale organizacja wyglądała profesjonalnie. Nie wiem ile zapłacili za to, no jednak to była godziwa oprawa. Całkiem spory ekran, niezłe nagłośnienie, dużo lamp, dobre prowadzenie imprezy. Technicznie bardzo dobrze to wyglądało a reszta w rękach Łowiczan… /:)

 26. PiS za chwilę wymiecie te Mostowskie, Podsędków, Bończaków, Kuczyńskich, Malangiewiczów, Michalaków, którzy łykają horrendalne pensje.

 27. “wy, którzy NAWZAJEM od SIEBIE przyjmujecie chwałę”
  (Kto komu tak powiedział i dlaczego)

 28. Sztos! Łączy nas Łowicz jak zwykle z klasą. Inni mogą się uczyć.

  • “Samochwała w kącie stała
   I wciąż tak opowiadała:
   Zdolna jestem niesłychanie,
   Najpiękniejsze mam ubranie,
   Moja buzia tryska zdrowiem,
   Jak coś powiem, to już powiem..”
   (Brzechwa)

 29. “wy, którzy NAWZAJEM od SIEBIE przyjmujecie chwałę”
  (Kto komu tak powiedział i dlaczego?)

  “Samochwała w kącie stała
  I wciąż tak opowiadała:
  Zdolna jestem niesłychanie,
  Najpiękniejsze mam ubranie,
  Moja buzia tryska zdrowiem,
  Jak coś powiem, to już powiem..”
  (Brzechwa)

 30. Szanowni państwo

  Tak na prawdę obecny burmistrz przez 12 lat był honey dla klubu seniora, o pozostałych niestety zapomniał, o dzieciach także, jego już duże, 1,7 mln. na obsługę ekipy z urzędu projektu oczyszczalni, gdzie nic się nie zadziała a pieniądze wydane, bravo Pan to potrafi, za to super plastikowe baseny na miarę XXI wieku mamy na Kaliskiej za 5 mln, serio pan to potrafi, a jakich pan ma super dyrektorów, kandyduje całymi rodzinami! Śmiać się, czy płakać

  • Bo robi się dobrze w tych kręgach i tym, którzy się odwdzięczą głosem. I mamy koło zamknięte.

  • Jak to jest z tym żyrowaniem kredytów ? To znaczy kto komu ? Miasto diecezji czy diecezja miastu ? O co z tym chodzi ? Czy może to już nieaktualne ?

 31. Ostatnia debata radiowo-telewizyjna Lódz pokazała 4 kandydatów, którzy mieli odwagę publicznie wystąpić, prezentowali swe stanowiska w kwestiach poruszanych przez dziennikarzy. Urzędujący burmistrz tego nie zrobił, zreferował tylko to co chciał powiedzieć i nagranie wywiadu pokazano na koniec programu. Myślę , że to swego rodzaju zręczny wybieg, delikatnie nazywając tchórzostwem.

  • No nie masz racji kolego. Chłopaki w radio nie powiedzieli nic co zrobiliby dla Łowicza, tylko przedstawili miasto jako trzeci świat. WSTYD! A Kaliński miał w tym czasie prezentację w ECO o czym traktuje ten artykuł. Dziwne, żeby nie było go na tak ważnym wydarzeniu dla niego. Gadanie dla gadania…

   • “miasto jako trzeci świat” czy powiedzieli nieprawdę ? Brudasy tu śmiecą. Pijaki tu piją. Nawet izby wytrzeźwień nie ma. Alkoholowe nocne wabiki działają prężnie. Darcie ryjów po nocach i bicie dzwonów za dnia. No ale są pasiaki i malowanki. Picie i obłuda. Pokazówa i inicjatywy dla inicjatyw jak gadanie dla gadania. Liczy się robienie wrażenia i udawanie że jest cudownie. Nepotyzm i składanie rączek gdy wszyscy widzą. Mentalność Kalego.

   • Wiktor, ostatnio w nocy to pobudził wszystkich Sobol i Kowalski, którym zachciało się puszczania fajerwerków bo Sobolowi urodziło się dziecko. Rozumiem entuzjazm taty, ale pokazali zupełny brak szacunku dla innych ludzi, którzy w nocy chcą spać, na bojących się zwierzętach kończąc. I Oni chcą kandydować do Rady Miasta i Powiatu.

   • pobudzili, bo mysleli ze to rano….a szube z soboli nosil krol,moze cos w tym jest?? albo sie komus szuba pomylila z korona??

 32. !2 lat rządów obecnego Burmistrza to czas stracony dla miasta, należy wiedzieć, że to lata kiedy do kasy miasta wpłynęły strumienie pieniędzy z UNII, jak je wykorzystano , należy poczytać z doniesień prasowych . chociażby Starorzecze, czy ta afera z oczyszczalnią ścieków, zamrożone 7, 5 mln zł nie wiadomo na jak długo, kolejny przetarg na wyłonienie wykonawcy podwyższy poziom zadłużenia miasta z 34 mln do 60 mln. To naprawdę dokonania, które trzeba fetować w ECO w gronie ludzi przyklejonych bezpośrednio lub pośrednio do miejskiej kasy,

  • Dorota, fakty są takie że cały nasz piękny kraj jest zadłużony potężnie. Jesteśmy państwem na kredyt. To wszystko rypnie jak Gucio o słup gdy lata z zamkniętymi oczami. Dlatego mówiąc sloganem pszczelim metaforycznie należy gromadzić zapasy miodu na zimę wieczności aby odrodzić się piękniejszym o skrzydła jeśli ich brakuje. A tymczasem życzę spokoju pośród łowickiego znoju.

 33. Brawo , to była konwencja na miarę wygranej !!!!

  • O takkkk co za widowisko na miarę programu milionerzy. Wszyscy patrzą kto wygra i na jakim pytaniu odpadnie. Nie, tu nikt nie odpadł bo nie był to ten moment. Ale reżyseria ma swoje prawa jak w każdej bajce z dobrym zakończeniem. Natomiast życie pokarze kto uwierzył w bajkę. Takie jest zdanie Gucia.

 34. A te taczki co podobno zapitolili to się już znalazły czy jeszcze nie ???

  • Dżentelmeni o pustych taczkach nie rozmawiają. Ale gdyby tak napełnić taczkę miodem aby każdy przechodzień mógł sobie nabrać pełną garść i pomaszerować z uśmiechem przed siebie…

 35. Filip na prezydenta!

 36. Niektórzy z Was to by po policje zadzwonili że młodzi ludzie piją piwo na ławce na Błoniach — Naprawdę dziękujemy. Wracajcie do domu!

  • Gucio stawia na konsumpcję miodu na Błoniach. Przy miodzie raczej nie powstaje śmiecenie oraz wulgaryzm czy inne takie piworżenia.

 37. Łączy nas Łowicz- nie wiem kto tam na was zagłosuje ale na pewno nie młodzi ludzie z Łowicza bo Wy z młodymi macie wspólnego tyle co nic. Młodo starzy przemądrzali – dziękujemy za takich włodarzy 😛

  • Hahahahahahahaha! Dobre 🙂 Ja na nich zagłosuję i mi mojej decyzji nie zmącisz leśny dziadku.

 38. “Łowicz Wałecki – wieś w Polsce położona w województwie zachodniopomorskim, w powiecie wałeckim, w gminie Mirosławiec.”
  Czy nasze miasto powinno mieć również poszerzoną nazwę o słowo “Wałek” ? Wałek jako skojarzenie z robieniem wałków. Jak sądzicie ? Czy są tutaj robione przysłowiwe wałki ?

 39. Gucio zwraca się z apelem do polityków, radnych i wszelkich działaczy aby pochylili się nad losem pszczół bo już Albert Einstein mówił, że gdy pszczół zabraknie to po nas.

 40. Szanowny Panie Marcinie Kucharski, niełatwa ta Pana praca i wymaga skupienia i oddzielenia plew od ziaren.
  Gucio to docenia i wogóle Gucio Pana lubi bo w oczach Guciach – mówiąc językiem pszczół – Pan to fajny pszczółek i szczery i miły i normalny. Z życzeniami cierpliwości w śledzeniu komentarzy. Oczywiście zalecam też miód bo jest zdrowy. Niech się Panu dobrze wiedzie pod każdym względem.

  • Zmień dilera albo bierz połowę!

   • luki, dzięki za radę ale nie trafiona 🙂 Tobie też wszystkiego najlepszego zawsze i wszędzie i pod każdym względem życzę. Trochę dystansu do poważnych tonów łowickich nie zaszkodzi nikomu. Gucio nie oszalał życząc innym pszczołom wesołych i bezpiecznych lotów 🙂

 41. Gucio raz sobie latał i latał i co widzi ? No nie mógł uwierzyć. Zmartwił się nieco bo tu zaniechano rozwagi i żal by było gdyby to skończyło się przejściem do histori. Panie szanowny nasz K.K. proszę zatrzymywać się przed znakiem stop przed przejazdem kolejowym na ul. Seminaryjnej. Po co Panu mandat lub inne nieprzyjemności ? Gucio sam lata jak chce ale po Guciu zapłacze tylko Maja, a po Panu miasto całe.

  • Gucio pier…..głupoty jak potłuczony,do psychiatry ze swoimi komentarzami…

   • Anonim, zalecam kropelki na uspokojenie z miodem

   • Miod to masz w uszach!Ty pewnie jestes tym guciem-debilem z Bielawskiej,ktory biegał z nozem kilkanaście dni temu!Żenujace sa te twoje bzdurne wpisy!Lecz sie!

   • Anonim, naprawdę kropelki na uspokojenie i miód zalecam. Gucio nie życzy Ci źle a Ty Gucia mieszasz niesłusznie z ulicą na literkę “B”. O uszka Gucio dba na bierząco i o relaks czego i Tobie życzę. Co do psychiatrów – a kto ich zbada ?

   • Anonimie, anonimku nerwusku, ten przywoływany obywatel z ul. Bielawskiej gdyby spożywał miód w spokoju to być może inny byłby jego los. I zmaiast latać po dachach z nożem latałby jak Gucio sypiąc pyłkiem pszczelim.

   • Anonimie, kto stosuje język kojarzący się z ulicą na literę “B”, Ty czy Gucio ? Sam widzisz komu bliżej do latania po dachach i psychiatrów. Ale Gucio zaleca relaks i miód wtedy Twe słownictwo oderwie się od chodnika. Paaa anonim 😉

 42. rozumiem, ze NŁ jest sponsorowany przez funkcyjnych i urzędników i dlatego blokuje moje komentarze umieszczane pod prawdziwymi danymi, no no, to dlatego w ogóle nie zajęliście się opisanym przeze mnie problemem korupcji w powiecie–macie odgórne wytyczne 😀
  stała NORMA, widzę..

  • Marcin Kucharski

   Szanowna Pani, nie została Pani zablokowana, lecz system kwalifikuje wpisy z więcej niż jednym linkiem jako SPAM i wymagają one każdorazowego zatwierdzenia przez administratora witryny. Pozwoliłem sobie zatwierdzić jeden z kilku takich samych wpisów, które Pani napisała. Pozdrawiam

 43. GUCI ma racje: wybory=koryto do dojenia Podatnika z kasy

  https://lowiczanin.info/absolutorium-dla-wojta-gm-bielawy/

 44. no widzę, że słuzby już zadziałały, czyli zostałam zablokowana

 45. Przecież Ci młodzi ludzie byli za wprowadzeniem strefy wolnej od picia alkoholu na Błoniach – wstyd!!!

  • To była propozycja radnego, a nie grupy Łączy nas Łowicz. Nie wiesz to nie pisz bzdur – WSTYD!!!

   • Propozycja radnego,który teraz jest w ŁnŁ. Dwoje kandydatów to osławieni harcerze,którzy też firmowali pomysł w imieniu młodzieżowej rady. Będąc w polityce,nawet tak małej samorządowej nie można odcinać się od pomysłów

  • Ano widzisz Basia, gdyby znali stare przysłowia pszczół to by się zastanowili nad publicznym przyzwalaniem na alk. Gucio jak każdy miś zaleca miód.

 46. Ok, już nie będę więcej pisał.

 47. Stare przysłowie pszczół mówi, że miliony much nie mogą się mylić skoro lubią krążyć wokół wiadomo czego oraz maczać swe łapki w tejże konsystencji. Kolejne przysłowie pszczół mówi, że najłatwiej manipuluje się tłumem efektami wizualnymi i akustycznymi, wtedy każda konsystencja nabrać może wabiącego powabu. Wasz Gucio dobrze życzy muchom i rozumie jaka jest natura much oraz to, że inaczej nie mogą. No ale wróćmy do widowiska wyborczego – och jakie piękne 🙂

 48. Absolutnie poza konkurencją! Brawo!

  • Gucio potwierdza tą tezę z punktu widzenia much ale jest pszczółkiem więc lata sobie z dala. A każdy rój ma swe prawa, które Gucio respektuje i omija lecąc ponad tym grodem.

 49. BRAWO, OTWARCIE NIESAMOWITE. DLA MNIE NR 1 W TEJ KAMPANII. ŻYCZĘ WYGRANEJ

 50. Młodzi , pomysłowi ludzie z Łączy nas Łowicz zrobili tyle super akcji i widać, że działają i robią coś dla miasta, ale czemu żaden z nich nie dostał pierwszgo miejsca na listach wyborczych??????
  Młodzi robili, starzy spijają śmietankę. Szkoda, ale mimo wszystko trzymam za nich kciuki, bo nie widzę lepszych kandydatów, a zasłużyli na wyższe miejsca.

 51. Pytanie do burmistrza i tych co ich coś łączy:
  Dlaczego plany i urzędnicy w Ratuszu dopuścili do skandalicznej sytuacji na ulicy Zduńskiej, gdzie wyrwane są dwa budynki, tzw.szmulki i jest tam dziura zakrywana przez miasto banerami. Przecież to tak jakby Prymasowi zacerować dziurę w sutannie zamiast załatwić nową

 52. Czy wśród osób, które pozwalają sobie na umieszczanie tak odważnych komentarzy, nie ma nikogo, kto potrafi się pod nimi podpisać? Po co ta nienawiść? Co chcecie tym osiągnąć? Czy nie można merytorycznie podyskutować?

  • No merytorycznie. Dlaczego ŁSM nie buduje nowych bloków, a developerzy z zewnątrz robią to?
   Dlaczego pracuje Pan w rządowym banku i pluje Pan na rząd?
   Dziękuję

   • Widać, że nie są Ci znane przepisy o spółdzielczości. Jeżeli ŁSM wybudowałoby blok i oddało go do użytkowania to z automatu tworzy się wspólnota. Co za tym idzie, spółdzielnia za własne środki wybuduje nieruchomość, a potem pozbywa się własnego majątku. Dobry interes?

   • Jeszcze jedno, nie ma czegoś takiego jak bank rządowy. Pracuję w banku, spółce akcyjnej, której pakiet większościowy ma Skarb Państwa. Co do plucia to ponoć żyjemy w demokratycznym państwie, gdzie obowiązuje wolność słowa, czyż nie?
    p.s. Co stoi na przeszkodzie, żebyś podpisał się imieniem i nazwiskiem? Brak odwagi? Strach przed kimś? Pozdrawiam

   • Podpisywanie się imieniem i nazwiskiem w internecie jest głupotą. I powie to średnio wykształcony spec w tym zakresie.
    Ale skoro jesteś taki odważny to chociaż bądź konsekwentny. Dlaczego wybierasz się swoich afiliacji partyjnych. Jesteś mentalnie w SLD i razem z Siewierą mentalnym KODziarzem udajecie partyjnych. Fuj! Jaka wyrwa na szlachetnej uczciwości.
    Na dokładkę ubiegły was Cipek i zabrał wam młodą, bezpartyjną energię i przerzucił na Dobrego Dziadka.
    Wybory do samorządu to coś innego niż macherstwo w spółdzielni.

  • Szanowny Panie R.R. ja mam odwagę podpisać się bo Gucio to Gucio. I powiem Panu merytorycznie, że każde imię, każda nazwa to tylko etykietka określająca zewnętrzny pozór. My o pszczelej naturze indentyfikujemy się z prawdziwym miodkiem, a nie sztucznym. Życzę Panu wszystkiego dobrego w tym miłym dniu i dalszych sukcesów na drodze życia. Z poważaniem. Gucio.

 53. Marka Wąsa się wyczerpała to podszyliśmy się pod nową. Pseudo organizacja która działa pod honorowym patronatem burmistrza – to trochę własnie nie honorowe zachowanie, trochę obłudne (mam nadzieję że zostanie to potraktowane jako kampania wyborcza przed wyborami). Postawili do zdjęć młodzież z przodu ale na listach tak samo już nie jest. Szkoda tych młodych ludzi. Mistrzowie manipulacji w akcji. Z przyjemnością przejrzę rachunki z kampanii tej frakcji i pojawię się u dostawców usług po taką samą cenę 🙂

  • oczywiście to był żart. Zrobili widowisko na bogato. Co znaczy ze podchodzą do sprawy poważnie. I tak zdecydują wyborcy

  • Ja z miłą chęcią przejrzę rachunki z kampanii łowickie.pl i łowickiego Tymińskiego vel Siewiera, budzet chyba się już skurczył , sztuczny uśmieszek z plakatu pewnie wkrótce zniknie, a żel z włosów zmyje pot

  • MiśkuPyśku, Gucio powie Ci tylko jedno, najcenniejszy jest prawdziwy miodek.

 54. Jakie działalnia dla seniorów, tylko wódka na imprezach – takie działania podjął przez dwanaście lat. Czy realizował jakiś projekt z środków zewnętrznych dla ludzi starszych. NIC!

  • A działania senioralne polegają na sponsorowaniu imprez w klubie Radość pani Bieguszewskiej. Czyli jemy i pijemy na pieniądze podatnika.

  • Aby korzystać trzeba być w uprzywilejowanym klubie. Gucio nigdzie się nie zapisuje i jest szczęśliwą pszczołą, która polewa sobie sama bez koneksji i za swoje.

 55. Rewitalizacja? Przecież złożył projekt, który był mega słaby. ON – KALIŃSKI żadnej rewitalizacji kompleksowej nie przeprowadzi bo nie potrafi. Co on będzie pieprzył. 12 lat to wystarczająco dużo żeby pokazać co się potrafi

  • Dokładnie… Ludzie dajecie się nabierać na takie ściemy. Kurde… Przecież on rządzi 12 lat… Jak czegoś przez tyla lat nie zrobił z takimi możliwościami to nie myślcie że teraz nagle zacznie…

 56. a może Łączy nas budżet?

 57. To jest komitet na 1 a nie nr 1… to tak dla ścisłości.

 58. hahahahhahaha! Łączy nas układ!

 59. A ja się pytam kto sponsorował wczorajszą imprezę.
  Czy to w ramach tych środków co to Pan Burmistrz się chwalił że tyle pozyskał dla Łowicza?
  Krystian C. Młody, rzutki dał się wkręcić przez Kalina i imprezowicza Bogusia.
  Kolejne 4 lata zmarnowane. A ciemny lud wszystko kupi.

 60. Łączy nas Gajewska i grunty

 61. Dlaczego Kaliński ma jakiś inny komitet, a nie swój. O co tu chodzi w tym wszystkim?

 62. ŁowiczaninZkrwiIkości

  Ja to czekam na kandydatów do Rady Miejskiej i Powiatu z KM Pana Pawła Kolasa, Pana Siewiery, Pana Gędka, Pana Wolskiego i Pana Sobczaka, bo jakoś cichutko. Oczywiście najbardziej aktywni są przy krytykowaniu i wyliczaniu błędów obecnej władzy. A co i kogo mają do zaoferowania ??

  • Przecież Sobczak już przedstawił kandydatów, a Siewiera miał już swoich na spotkaniu z Morawieckim. Program wyborczy Siewiery to:
   – wybuduje metro w Łowiczu
   – stocznię do budowy okrętów podwodnych.
   Mam masę zdjęć z autorami swego programu pod sądem. Może tam przeniesie siedzibę urzędu miasta?

   • ŁowiczaninZkrwiIkości

    Z tą stocznią to bardzo trafiony pomysł ?
    A kandydatów niestety ale znam, no tylko na burmistrza, reszta nieznana. Od Kalińskiego jest ok 50 osób, a od innych?

  • Jak będą oni rządzić to im będzie się wytykać błędy, a teraz sorry, ale kto inny tu rządzi i tych co rządzą trzeba rozliczać i podziękować, bo już raczej nie mają zbytnio co zaoferować. A koledzy z Łączy nas Łowicz to ci sami co tkwią przy kalińskim od lat.

 63. To jest komitet numer 1!

 64. Prezentacja naprawdę na poziomie, ale niestety kandydaci bardzo oczywiści i przewidywalni, mocno powiązani z ratuszem. W mieście będzie dobrze, w gminach większość kandydatów bez szans.

 65. Warto się zastanowić co tak naprawdę nas łączy poza dociągnięciem do emerytury na dobrej pensyjce

 66. Łączą nas dobre chęci i spieprzone inwestycje

 67. Łączy nas impreza w Nieborowie i spacer do Łowicza

 68. Łączą nas żony i praca dla nich

 69. Co niektórzy to widać że się chyba boją łowickiego.pl?????

  • Jeśli już to PO+SLD. Siewiera będzie się lansował na kandydata bezpartyjnego ale czy przestał chodzić na marsze KOD-owców? Z łowickiego taki ruch bezpartyjny jak z koziej…

 70. Pani Mostowska oj tak wyzej sra niz dupe ma rządzić by chciała wszystkim i wszystkimi po co dyrektorki na placowkach

 71. ile nienawiści w komentujących ……każdy może kandydować komentujący też ….ale lepiej usiąśc przy kompie i siać zament

 72. Listy są bardzo obiecujące!!

 73. “Haha smród i Mostowska” , dobre. Dzieci na grupach w przedszkolach poupychala i tak się wystarczyła że do sanatorium uciekla. Wstyd…

 74. na Bratkach to jest mega wybór – jedrachowicz niemowa,fortunski maser,już jednego jurnego ta rada miała ,lazinska w ogóle tu nie mieszka i,Bieguszewska zabawowa emerytka niewiele kuma i to młode dziewcze bez jakiegokolwiek doświadczenia ,o szczepaniku nie wspomnę bo z górek i interesy tylko pod siebie żeby rodzine wygodnie posadzić w urzędzie ,masakra?nie popisał się pan burmistrz

  • Remek a ty co reprezentujesz??? Uważaj co wpisujesz bo znowu będziesz na kolanach za hejt przepraszał

 75. Klasa! To jest jakość!

 76. Wójcik bierz się do roboty a nie ledwo do pracy wszedłeś i za hejt się bierzesz . Już slychac szum zmian w starostwie i portki ci się mogą już trząść . Mandat radnego nie pomoże

 77. Łączą nas premie i nagrody

 78. Łączy nas wąsaty emeryt i oby do pierwszego

 79. Państwo w Państwie – miasto w mieście. Wstyd. Łączy nas kasa. To by pasowało do tych młodych chłoptasi

 80. Was może łączy Łowicz, ale z wami nas nic nie łączy więc wy macie swój własny Łowicz

 81. Łączy nas smród w przedszkolach i Mostowska

 82. Kasiorce ( członek spółki państwowej) został Wolski ( brak wykształcenia wyższego nie wiem czy matury też) i Gołaszewski (ogier z KRUS) Reszta odeszła ….. do burmistrz i dalej ?

 83. Takiej konwencji nikt w historii Łowicza nie zrobił. Miło było patrzeć . Ujadanie i wpisy kontrkandydatów nie na miejscu . To była profesjonalność. A co do kandydatów , sprawdźcie i siebie kogo macie i jakie oni mają powiązania i uderzcie się w pierś

 84. Głosujesz na Wolskiego A wybierasz nieudacznika Kasiorka ? taką dobra zmiana!

 85. Od Kasiora odeszło 5 radnych miejskich nie wiem ilu powiatowych i dyrektor biura poselskiego Waszczykowskiego. Co w tym pisuarze się dzieje ??????????? Jestem w głębokim szoku!!!!

 86. Zrobili z lowicza miasto widmo emerytow i rencistow mlodzi wyjechali za chlebem zagranice albo do warszawy

 87. Gołaszewski to niemowa i ogier w jednym. Jak to pogodzić? ?

  • Może trafił na pas cnoty z gilotyną?

   • Guciowi nie podoba się taki niski styl czepiania się poczciwego i dobrego człowieka jakim jest Pan Gołaszewski. A zarazem podba mi się, że ten Pan nie odpowiada na taki rodzaj wulgaryzmu jaki zaprezentował “KRUS” i “Al” bo ma klasę godną szacunku i docenienia. Gucio to docenia. Ps. czemu “Anonim” nie krytykuje takich wulgarnych wpisów, a czepiał się Gucia ? Wszystkiego dobrego dla Pana Gołaszewskiego.

   • Gołasxewski-Gucio-super duet czubkow!

   • Anonimie, czubek widzi to co sam ma w sobie. Wytłumaczy Ci to Gucio: określając kogoś czubkiem jednocześnie informujesz co Tobie samemu dolega. Nie łudzę się że to rozumiesz ale to nic bo zawsze możesz oddać się konsumpcji miodu dla zdrowia. A więc zdrowia anonimasie.

 88. Łączy nas kunat i kostka

 89. Żenujące jest komentowanie i ujadanie przeciwników. Takiego komitetu jeszcze nie było. To jest poziom dużego miasta. Ja zagłosuje za Kalinskim i jego ekipa, bo widzę w nich potencjał.

  • Jeśli widzisz potencjał tej ekipy to wynika z tego, że przespałeś ostatnie 12 lat.

  • No jak jesteś z tej ekipy, to i zagłosujesz. Zgodzę się z tym, że takiego komitetu jeszcze nie było w Łowiczu, a konkretnie takiego skondensowania ludzi przyssanych do cyca ratuszowego z kasą i ich rodzin i pociotów, też przyssanych do tego cyca. Czegoś takiego nie było. Rzeczywiście mają potencjał do przytulania kasy za udawanie roboty (np. Bodo). Świecidełka wielkomiejskie, a zadupie większe po 12 latach “zarządzania” Kalińskiego.

 90. To jest żenujące – obejmować patronatem działania własnego komitetu, dawać kasę publiczną na działania własnego komitetu i jeszcze zapewne pracować nad kampanią w godzinach pracy.
  Łączy nas obłuda, kasa , układy i rodzina. Łączy nas dawny Komitet i sztab wyborczy Kalińskiego. Tym miastem rządzi klan (grupa trzymająca władzę) z tym mogę się zgodzić z Panem Gędkiem.
  Stołek w UM dla Krystka też przygotowany -proszę droga redakcjo o tym pamiętać i przypomnieć sobie we właściwym czasie. Jeśli wygrają czas pakować walizki tym co tu jeszcze zostali.

  • ŁowiczaninZkrwiIkości

   Skąd takie info droga Pani? Bardzo interesujące jest to o czym Pani pisze

   • “Coś tu się pozmieniało 🙂 Etap 1 wyposażania plaży przez ŁnŁ gotowy! Hawajskie parasole rzucą trochę cienia, no i fajnie wyglądają” -cytat z profilu ŁnŁ, bramka zraszająca też z inicjatywy lidera, a teraz pełnomocnika ŁnŁ, a za wszystko zapłacił UM więc czy nie jest to promowanie własnego komitetu wyborczego za publiczne pieniądze przez Burmistrza Kalińskiego? No. 1 na każdej liście to też przecież dawny komitet i sztab wyborczy Kalińskiego oprócz Pana Józka co był kiedyś z opozycji Kalińskiego ale chyba ze względu na rodzinę 😉 zmienił frakcję.

 91. Widzę, że budżet jest spory. Dobrze, bo to znaczy, że państwowe stanowiska są dobrze wynagradzane. Pan burmistrz twierdzi, że jest możliwość dobrze zarabiać w Łowiczu. Owszem – tylko na państwowych i już poobsadzanych stołkach.
  Natomiast kandydaci do poszczególnych rad: jestem szczerze zawiedzony i straciłem szacunek do kilkorga z nich. Jedno mówią, a drugie robią i niestety potwierdzili swoją postawą, na czym im tak naprawdę zależy – koryto. Szkoda. Pozdrawiam i życzę rozumu.

 92. Co z tym Gołaszewskim? Całe miasto trąbi o namiętnym romansie szef- podwładna w KRUS. Rodzina Honor i Ojczyzna. Tak trzymaj Goły.

  • Gucio ploty zostawia plotkarzom łowickim. Gucia też oczerniano mówiąc, że to szerszeń ale przecież pozostał pszczółkiem. Pan Gołaszewski ma w Guciu anonimowego przyjaciela bo każdy kto pomaga ludziom być zdrowym ten jest tego wart. Żądło Guciowe broni Pana Gołaszewskiego.

 93. Kaliński przegra wybory na burmistrza. Cztery lata temu ledwo ledwo mu się udało. Teraz jest zużyty jak dwunastoletnia opona zimowa. W decydującej fazie kampanii polegnie i nic tu nie pomogą te światełka ledowe i uśmiech Cipińskiego.

 94. W lansowaniu siebie ŁNŁ zrobił rzeczywiście najwięcej. Poza tym nic nie zrobił.

 95. Kasior i Wolski to Casanovę z KRUS
  wyciągnie na ostatni dzień wyborów.

 96. Może i młodzi ale Łączy nas Łowicz zrobiło od powstania grupy, więcej dla Łowicza niż cała reszta razem wzięta. Powodzenia. Trzymam za Was kciuki.

  • Za kasę z urzędu miasta.
   Kuźwa ludzie pomalować przejścia dla pieszych w pasiaki, kupić palmy za kupę kasy , postawić pare skrzynek, zrobić dyskotekę, a na końcu powołać strefę chlania w całym łowiczu.
   Brawo. 🙂 uśmiech przez łzy.

 97. Taka szopka nie decyduje o wyniku wyborów. Jeżeli tak myślisz, to tym lepiej dla innych kandydatów, bo straciłeś trzeźwość myślenia.

  • Obejrzałem na YT i faktycznie prezentacja robi wrażenie. Poza tym program wyborczy bardzo mocny. Szopka ale na poziomie + konkretne propozycje. Jednak kontrkandydaci daleko w tyle.

 98. I to się nazywa prezentacja kandydatów,a nie jakieś spotkanie przy nakrytym stoliczku. Inni kandydaci mogą pozazdrościć. Jak dla mnie najlepszy komitet

 99. Miejmy nadzieję, że tych “znających się na rzeczy” (czy chodzi o kasę czy o te rzeczy?) w końcu uda się wymieść z ratusza i jego przybudówek. Przecież to jest ładnie poukładany dwór cezara, z przewagą nieudaczników, nygusów i lizydupów. Skostniały układ, który głównie zajmuje się propagandą sukcesu.

 100. Łączy nas Agnieszka i Patrycja

 101. Krzysztof Kolumb

  No tak, obecny burmistrz ma swój komitet, w którym dużą część stanowią jego pracownicy. I oni chcą startować w wyborach. Kto by pomyślał!! W jakim wy świecie żyjecie? Przecież wszędzie tak jest i nie ma w tym nic złego. Ja ŁNŁ popieram, bo to ludzie, którzy znają się na rzeczy i jako jedynych ich działanie widać!

 102. A gdzie się ukrył Casanova z KRUS ???

 103. Czy u nas zawsze jeden kandydat na drugiego musi tak nadjeżdżać? Patrzę na to wszystko z boku i trzeba przyznać, że taka prezentacja jak dziś zrobiła duże wrażenie. Poza tym mocna ekipa wśród kandydatów.

  • z wyjątkami, np. JR do powiatu, on do ratusza do roboty się nie wyrabia i spóźnia, a co dopiero jak jeszcze radnym w powiecie zostanie. Nic nie będzie robił.

 104. Szaleniec?! Chyba ojciec,zagorzały antyPis-owiec go tam wypchnął bo sam Szymuś raczej rozumem nie grzeszy .

 105. Rybus i Zalewski to mają nadzieję na podwyżkę?

 106. Od Kasiora
  3 radnych przeszło do Burmistrza i 2 radnych do Porozumienia .

  Wolski z Kasiorkiem
  tak zarządzali Klubem PiS,
  że z 9 radnych
  zostało im tylko 4 radnych.
  WSTYD !!!

  • Bardzo dobrze zrobili, wywalili karierowiczów:
   Jędrachowicz – robota w SP 7, żona w przedsz.1
   Plichta – żona w przedsz.
   Dzik – żona w OSiR
   Poza tym:
   Szczepanik – córka w ratuszu, zięć w ZUK
   Cipiński – pracownik ŁOK z kasą dyrektorską, rodzice – OSiR
   Olko – płakał Bodziowi i dostał robotę na OSiR, niby zwykły pracownik, a pensja chyba kierownicza
   Kasia Słoma – dostała robotę w ratuszu i zaangażowana
   Rybus – nie wiedzą co z nim zrobić, ale trzymali go, bo do powiatu się przyda.
   Marek Boroski – dziwne, że zostawił ulubionego burmistrza, a chyba syn dostał robotę w ZUK

 107. Miała być moc energia nowa jakość w polityce a okazało się że Łączy Nas Łowicz to Zamrażarka dla zasłużonych prominentnych działaczy kto z młodych z Łączy Nas Łowicz jest jedynką nawet dwójki świeżej nie można się dopatrzyć miał być to ruch miejski z nowymi ludźmi a dziś pokazali świeżość tylko pogratulować

 108. Okręg 1 do Powiatu – na 9 kandydatów 6 podlega burmistrzowi.
  Super wskazówka dla pozostałych kandydatów na burmistrza kogo trzeba będzie zwolnić w pierwszej kolejności.

 109. Cały zestaw pracowników ratusza, nawet sekretarki i doręczyciel (brakuje tylko sprzątaczek) ich rodziny, cały zestaw pracowników (na czele z Cipińskim) w tym dyrektorów (Malangiewicz, Kuczyński) instytucji miejskich i ich rodzin. Obecni radni poupychani na listach. Trochę klubu seniora i innych organizacji uzależnionych od ratusza. Mogą się różnić, ale łączy ich jedno – kasa z ratusza, której nie mają ochoty stracić!

 110. Violetta Wrońska

  Proszę o poprawienie mojego imienia Violetta Wroński przez “V” Dziękuję

 111. Czegoś takiego w Lwc jeszcze nie było. Szok! Propsy

 112. Brawo, wejście w kampanie z klasą i przytupem! Inne komitety to fikcyjne działania. Tym ludziom z ŁnŁ można zaufać

 113. Pan Burmistrz i jego drużyna nie ma z kim przegrać,
  i tyle w temacie.

 114. Klasa! Inne komitety się chowają!

 115. Bodzio
  Miał być grill u Haczyla ale ku…..wa pogoda zawiodła.
  Inne propozycje?

 116. Kowalski od malowanego kajakarza na bloku weź sie za robotę a nie siedzisz przed kompem i hejtujesz. Sprawę wynajmu kajaków zdał Centrum wyjaśniłeś?

 117. Popieram Kalina!

 118. Brawo brawo brawo!!!

 119. Debata w Radio Łódź wskazała zdecydowanego lidera ubiegającego się o urząd Burmistrza Miasta Łowicz którym, jest Michal Sobczak.
  Debata pokazała jaką posiada bogatą wiedzę i doskonale zna problematykę Łowicza i mieszkańców że ma pomysł na Łowicz.
  Łowicz potrzebuje managera a Michał Sobczak posiada doświadczenie które,pomoże sprawować Urząd Burmistrza Łowicz.

 120. SELENTA – dyrektor biura poselskiego ministra Waszczykowskiego startuje nie z Pisu tylko od burmistrza???!!!

 121. Hmmm… Ciekawi mnie czy te oświetlenie itp. nie są przypadkiem z ŁOKu?

  • Nie są, prywatna firma, proszę o zwrócenie się do mnie to podam kontakt 🙂

   • Kapciak wez ty sie pajacu ogarnij gdzie ty sie pchasz z tą swoja kolezanka czarkiem. Zebyscie nie dostali po japie z partyzanta. Frajery yebane. Patologia po starych pijakach.

 122. Łączy nas Bodzio i flaszka

 123. Miasto zmienia się, ma się dobrze. Panowie kandydaci w Kutnie, Sochaczewie i Skierniewicach nie jest tak kolorowo, młodzi wyjeżdżają i dojeżdżają. P. Sobczak z Łodzi z PSL pokochał Łowicz (od marca), P. Kolas (“+” za dobrą mowę) jakoś nie wykazał się za burmistrza IJ – co wtedy zrobiliście, P. Gędek to mówca żaden – pragnę przypomnieć, że mieszkańcy mówią o przedszkolu na Górkach, gdzie chce kościół budować – więc po co krytyka Wiosenki. P. Siewiera – to poważny kandydat, ale jakoś słabo wypadł, nie przekonał, choć widzi plusy. O P. Wolskim i jego “ważnych problemach miasta” przemilczę.

  • słuchałem i ja. Siewiera wypadł najlepiej. juz nie mogę się doczekać debaty z Kalińskim, chociaż boję się ze zagłuszy ją gędek z megafonem;/

 124. NAJWYŻSZY CZAS NA ZMIANY.TYLKO TRZOSKA I WOLSKI!!!.JAKI RZĄD TAKI SAMORZĄD.MACIE U MNIE GŁOSY!…A I OCZYWIŚCIE OGROMNE DZIĘKI ZA ŚPIEWNIK PATRIOTYCZNY W ZWIĄZKU Z 100 ROCZNICĄ ODZYSKANIA PRZEZ POLSKĘ NIEPODLEGŁOŚCI.

  • Pan Wolski, to zapewne tak robił ten śpiewnik, jak się teraz wypowiada. Szkoda, że Trzoska nie startuje. To byłby dobry KTOŚ dla miasta. Ale Pis sam się pogrążył w mieście. Oczywiście Nikola jako zwolenniczka partii (zapewne, co widać) sama też się pogrąża, bo samorząd to nie polityka z Nowogrodzkiej i Rząd, to ludzie tu w Łowiczu, aktywni,z pomysłami. Dobry rząd nie wspiera swoich, tylko wspiera dobre pomysły dla Ojczyzny dużej i małej. Ten co wspiera swoich (Jaki rząd taki samorząd???), niestety nie jest dla wszystkich i rządem wszystkich – a powinien. Buta i Arogancja widoczna.

   • W Polsce nigdy nie było dobrego rządu i go nie ma. Dla miasta lepiej, żeby burmistrz z poparciem PiS i żeby wspierał inwestycje. Ze środków własnych, to żaden burmistrz nic nie zdziała.

  • Już po ksywce widać że ty z meneli….

 125. Patrzyłem na obie debaty. Co rzuca się w oczy, wszyscy Panowie z TV mówili tylko o tym co złe, i nie mówili o tym co sami zrobią, lub zrobili poza ogólnikami, na każdym kroku podkreślali źle, źle, źle. Nawet nie wiedzą ile żłobków w mieście działa, i proponują zakładanie prywatnych przez przedsiębiorców, a wystarczy wpisać “żłobki w Łowiczu” i widać znajomość tematu. Na każdym kroku mówili jakby to miasto było dnem, bagnem, syfem do zaorania. W przeciwności do Was, obecny burmistrz wypowiada się z umiłowaniem do miasta i dostrzega, co trzeba zrobić i ma tego wizję.

 126. Popieram. Na listach wyborczych, ludzie są uczciwi i kompetentni.

 127. Łączy nas oczyszczalnia i kasa za nic

 128. Szału nie ma: 7 emerytów, 6 nauczycieli, pracownik Osirzu, pracownik Zuku, harcerz co błysnął na jednej z rad i kilka młodych ( co prawda obiecujących ) twarzy, ale bez jakiegokolwiek doświadczenia w samorządzie i małym życiowym. Bycie radnym to nie jest zabawa, ale ciężka praca.
  Hasła piękne, zamysły słuszne ale skąd wziąść na nie pieniądze?

 129. Jaki odsetek kandydatów to osoby bezpośrednio związane z im lub jednostkami podległymi ?

 130. Łączy nas gorzała i małe piwko

 131. Łączy nas OSIR i remonty w nim

 132. Nawet Kaliński bez wąsów lepszy niż Wolski!

 133. Kazdy,choćby nawet diabeł byle tylko nie Wolski!!!

 134. Łączy nas kasa!

 135. Wąsaty i Cipek macie moj i mojej rodziny głosy!!!Wygrajcie!!!

 136. Łączy nas koryto