Proste, lekkie i wygodne

Z reguły nie ma możliwości, by używać na zewnątrz dokładnie tych samych mebli, co wewnątrz przestrzeni mieszkalnej. Nawet w środku lata intensywne opady deszczu nie należą do rzadkości, a to oznacza, że nie możemy pozostawić pod gołym niebem kompletu wypoczynkowego dedykowanego do salonu. W odpowiedzi na potrzeby klientów producenci mebli przygotowali coś, co doskonale nada się do relaksu na zewnątrz.

Popularne leżaki hotelowe zwane też ogrodowymi są stworzone do wypoczynku na świeżym powietrzu i to nie tylko w obrębie basenów. Równie często spotyka się je na tarasach, podwórkach, czy ogródkach działkowych. Ta prosta konstrukcja nie ma sobie równych ze względu na szereg praktycznych walorów. Po pierwsze niestraszne jej warunki atmosferyczne panujące za oknem. Leżaki są odporne nie tylko na wodę, ale także na niekorzystne działanie intensywnych promieni słonecznych latem.

Niska masa sprawia, że bez trudu można przemieszczać się ze swoim legowiskiem w dowolne miejsce. Z pewnością docenią to nie tylko goście wygrzewający się na leżakach przy hotelowym basenie, ale także korzystający z nich w przydomowych ogródkach. Mimo tego, że sama konstrukcja nie jest zanadto skomplikowana, okazuje się niezwykle wygodna. Można na niej spędzać długie godziny i nie odczuwać żadnego dyskomfortu.

Współczesny leżak na basen nierzadko wyróżnia się ciekawym designem. Producenci tego rodzaju mebli mają zwykle w ofercie kilka odmiennych modeli. W ten sposób łatwiej znaleźć coś w pełni odpowiadającego swoim potrzebom. Najczęściej wykończone są z takich tworzyw jak: drewno, czy zyskujący na popularności i niezwykle trwały technorattan.

Godne uwagi leżaki basenowe

Już niebawem temperatury wzrosną na tyle, że spędzanie wolnego czasu w ogrodach, czy na basenach stanie się jedną z częściej wybieranych form wypoczynku. W obliczu tego warto już teraz rozejrzeć się za odpowiednimi leżakami basenowymi. Tych nie brakuje w stałej ofercie sklepu Focus Contract. Które z nich zasługują na szczególne uznanie ze względu na swoje walory i dlaczego warto wybrać właśnie taki wariant?

Tropico pochodzące z obecnej gamy modelowej renomowanego producenta Nardi to jeden z najpiękniejszych leżaków, jakie można obecnie kupić. Charakteryzuje go wspaniały design, nieprzypadkowo budzący skojarzenia z włoskim stylem. Czterostopniowy zakres regulacji oparcia pozwala bez trudu odnaleźć na wspomnianym leżaku na basen wygodną pozycję. Najwyższej jakości polipropylen, z którego jest wykonany, czyni go bajecznie lekkim, a zarazem odpornym na obciążenie sięgające aż do 200 kilogramów.

Daytona to z kolei interesująca propozycja leżaka dla osób ceniących sobie najwyższy komfort. Konstrukcja stworzona z użyciem technorattanu ma klasyczne kształty, lecz nadąża designem za współczesnymi trendami. Za wygodę odpowiada w tym przypadku nie tylko możliwość regulacji kąta oparcia. Leżak ten zaskakuję komfortem dzięki materacowi z gąbki. Tym sposobem można sobie na nim uciąć długą, w pełni relaksującą drzemkę.

Zapotrzebowanie na produkty z górnej półki stale rośnie, także w przypadku leżaków hotelowych. Do tego grona wypada zaliczyć topowy model włoskiej marki Nardi. Atlantico już na pierwszy rzut oka robi doskonałe wrażenie. W tym przypadku mamy do czynienia z leżakiem, którego rama wzmacniana jest włóknem szklanym. Materiałowe, w pełni oddychające pokrycie można bez trudu wymienić w razie zużycia.

Ogromna dostępność leżaków pozwala dokonać wyboru zgodne z własnymi upodobaniami. W ofercie Focus Contract znajdziemy zarówno tańsze, wciąż godne uwagi propozycje, jak i modele z najwyższej półki. Każdy z nich sprawdzi się zarówno w ogrodzie, jak i przede wszystkim w obrębie hotelowego basenu.

Komentowanie nie jest możliwe.