Najpopularniejsza świąteczna komedia ostatnich lat powraca na ekrany kin w kolejnej odsłonie i już niebawem będzie bawić i wzruszać widzów w całej Polsce, także w Łowiczu. Mowa oczywiście o „Listach do M. 3”. Na premierowe pokazy kino Fenix zaprasza od piątku 10 listopada o godz. 18 i 20.

Poprzednie części świątecznej komedii były kinowymi hitami, obejrzało je odpowiednio 2,5 mln i 3 miliony widzów. Widzowie pokochali Listy do M. za błyskotliwy humor, lekką, ale niebanalną fabułę i magiczny klimat.

„Listy do M. 3” to opowieść, której akcja dzieje się w dniu Wigilii Świąt Bożego Narodzenia. Bohaterom przydarzają się wyjątkowe przygody, poprzez które przekonują się o potędze miłości, rodziny, wybaczenia i wiary w to, że ten niezwykły świąteczny czas pełen jest niespodzianek.

Do plejady gwiazd z poprzednich części dołączyli m.in.: Magdalena Różczka, Borys Szyc, Danuta Stenka, Iza Kuna, Andrzej Grabowski, Zbigniew Zamachowski i Grażyna Szapołowska. Na ekranie zobaczymy ponownie m.in. Agnieszkę Dygant i Piotra Adamczyka. W roli głównej ponownie wystąpi niepowtarzalny Tomasz Karolak, który dalej będzie nas bawił jako niesforny Mikołaj.

Premiera „Listów do M. 2” w kinach w całej Polsce i w łowickim kinie Fenix już 10 listopada. Od tego dnia film będzie wyświetlany codziennie, do 16 listopada, na dwóch seansach o godz. 18 i 20.

Bilety można nabyć w kasie kina Fenix lub w sprzedaży internetowej.

1 komentarz

  1. Lowiczanka

    Premiera ” Listów do M. 2 ” …. ?
    Kiedy to było….
    Pozdrawiam ?

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany.