Piątkowy wieczór w Łowiczu należał do Cleo, formacji Loka i tłumu, który zjawił się pod sceną ustawioną na Nowym Rynku. Koncerty zamknęły Dzień Otwartych Funduszy Europejskich zorganizowany przez Urząd Marszałkowski w Łodzi.

Występy grupy Loka oraz Cleo rozpoczęły się od zapowiedzi Marszałka Województwa Łódzkiego Grzegorza Schreibera i rzecznika rządu RP Joanny Kopcińskej oraz wystrzału kolorowego konfetti i wypuszczenia w niebo kilkuset balonów.

Grzegorz Porowski, wokalista zespołu Loka, zaśpiewał dla łowickiej publiczności m.in.: “Prawdziwe powietrze”, “Widziałem Ciebie”, “Atom miłości”, a także “Na jednej z dzikich plaż” z repertuaru Rotary, w którym Porowski wcześniej śpiewał.

Gwiazda wieczoru Cleo w towarzystwie zespołu i tancerek, rozruszała łowicką publiczność  m.in. utworami: “Łowcy Gwiazd”, “Brać”, “My Słowianie” czy “Pełnia”, którą Cleo napisała dla Maryli Rodowicz i “Małe skrzydła”, które to słowa napisała dla AniKi Dąbrowskiej swojej podopiecznej z programu The Voice Kids.

Zgromadzeni pod sceną fani wykazali się doskonałą znajomością utworów artystów, większość z nich odśpiewali razem z nimi.

Tagi:

Komentowanie nie jest możliwe.