Jak co roku, od kilku już lat, we wrześniu rozpoczynają turniejowe spotkania miłośnicy darta. Tegoroczna pierwsza edycja XXI Otwartych Mistrzostw Łowicza w dartsie 501 d.o. odbyła się w piątek, 6 września 2019 roku. Wzięło w niej udział dziesięciu zawodników.

Fot.: Michał Kryszkiewicz.

Nie uległa zmianie formuła spotkań, wszyscy chętni  mogą włączyć się do gry w każdy piątek, a system rozgrywek będzie zależny od liczby uczestników danego dnia. Zmieniło się natomiast miejsce spotkań – w tym roku jest nim Restauracja Kurs na PRL w Łowiczu przy ul. Krakowskiej 20.

W 1. kolejce turnieju zwycięstwo odniósł lider ubiegłego sezonu, Jacek Kocus, zapisując na swoje konto pierwszych 20 punktów. Na drugim miejscu uplasował się, zmagający się w poprzednim roku z kontuzją ręki,  Sylwester Grzanka, zdobywając szesnaście “oczek”, a trzecie miejsce wywalczył Michał Kryszkiewicz, dzięki czemu stał się posiadaczem 12 punktów. Dalsze pozycje zajęli odpowiednio: Marcin Wroński (4), Artur Borowiec i Marcin Podrażka (5-6), Dariusz Dudziński i Marcin Wyszogrodzki (7-8) oraz Paweł Adamczyk i Mariusz Siekierski (9-10).

Drugie spotkanie darta odbędzie się, tak jak zawsze, w piątek o godz. 19.00 w Restauracji Kurs na PRL w Łowiczu.

1. turniej XXI edycji Otwartych Mistrzostw Łowicza w dartcie 501 d.o.:

1. Jacek Kocus – ŁKD Leg Łowicz (1) 20
2. Sylwester Grzanka – ŁKD Leg Łowicz (2) 16
3. Michał Kryszkiewicz – ŁKD Leg Łowicz (3) 12
4. Marcin Wroński – ŁKD Leg Łowicz (5) 10
5. Artur Borowiec (8)   8
    Marcin Podrażka (8)   8
7. Dariusz Dudziński (17)   6
    Marcin Wyszogrodzki (10)   6
9. Paweł Adamczyk (6)   4
    Mariusz Siekierski (11)   4

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany.