10 i 11 grudnia zaplanowano finał tegorocznej edycji akcji charytatywnej Szlachetna Paczka.

Sztab akcji w Łowiczu będzie działał w szkole na Bratkowicach. W to miejsce trafią wszystkie paczki i stamtąd będą przewożone do rodzin. Każdy łowiczanin będzie mógł przyjechać do „Siódemki” i odwiedzić wolontariuszy, przy okazji dowiedzieć się, na czym akcja polega, gdyby chciał w niej w przyszłości brać udział – czy jako wolontariusz, czy jako darczyńca.

Wolontariusze będą w murach szkoły w sobotę i niedzielę w godz. 9-19.

Łowiccy wolontariusze Szlachetnej Paczki, uwiecznieni podczas szkolenia tzw. wdrożeniowego, które odbyło się w SP nr 4 Łowiczu w listopadzie.
Łowiccy wolontariusze Szlachetnej Paczki, uwiecznieni podczas szkolenia tzw. wdrożeniowego, które odbyło się w SP nr 4 Łowiczu w listopadzie.

Nasi wolontariusze, a jest ich 19 – wraz z liderką Agnieszką Panasiuk-Tracz wzięli na siebie ambitne zadanie zorganizowania paczek dla 55 rodzin. Dla wszystkich udało się znaleźć darczyńców.

Więcej na ten temat w najnowszym numerze Nowego Łowiczanina.

6 komentarzy

  1. Z podrzecznej w lowiczu

  2. To opieka zrobiła bal pewnej pani z podręcznej która lata z torbami sprzedaje wszystkim komu może z paczki która zafundowali jej hojnie sponsorzy.to się nazywa mieć szczęście.

  3. Nie jestem zazdrosna lecz widze jak to dziala sąsiadka zazyvzyla sobie kosmetykow to je dostala a pozniej sprzedawala bo kasy nie miala zenujace a najciejawsze jest to ze i opieka i kuratorzy widza jak oni gospodaruje kasa i jej pomagaja

  4. Święta prawda malo tego rodziny dostaja po 3 raz z kolei a tylko dlatego ze maja sąsiadke w wolontariacie

  5. Oczywiście, popieram nie którzy maja 500+ a jeszcze nie roby czekają na darmowe produkty czy też rzeczy które są mu potrzebne,.

  6. Zamiast rozdawać prezenty to pogonić nierobów do roboty

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany.