W południe oficjalnie rozpoczął się Łowicki Kiermasz Bożonarodzeniowy na Nowym Rynku. Trwać będzie dzisiaj, tj. w sobotę 15 grudnia do godz. 18. Jutro, w niedzielę 16 grudnia w godz. 10-18.

Na stoiskach można nabyć np. osypki z Podhala, tradycyjnie wyrabiane wędliny i pieczywa z Podlasia, miody, ozdoby choinkowe, rękodzieło i upominki – nawet z Białorusi łyżeczki z imionami.

Na odwiedzających kiermasz czeka Mikołaj, z którym można sobie zrobić zdjęcie. Przygotowano kącik dla dzieci, w którym można napisać list do Świętego Mikołaja oraz inne atrakcje. Warto się na Nowy Rynek wybrać i z nich skorzystać.

8 komentarzy

 1. Pewnie, zrób sobie sam takie ozdoby, będzie taniej (cha, cha). Jeszcze niedawno też tak myślałam, dopóki nie pojechałam na giełdę i nie zobaczyłam cen poszczególnych składników (ozdób). A jednej nie kupisz tylko całą torebkę, cały kartonik lub inne opakowanie. Dodaj do tego czas robocizny no i …. talent !

 2. Te komentator nie jestem wielkim miłośnikiem wasacza ale twój język parszywy i chamski wkur… mnie niepomiernie ! Idź do biedronki kup sobie kiełbasy po 7 złotych i wodki po 14 , najeb sie i wypier… z miasta tani ch…u

 3. i debila można było posłuchać

 4. i debila można było posłuchać

 5. A ludzi od chu.a
  wąsacz jebnij coś innego
  masz dwóch ch………
  niech myślą

 6. Ceny odstraszaja,zaj****te!

  • Dlatego ja nie chodzę na te kiermasze. Niech sobie stoją i szukają jeleni. To tak jak w Zakopanem można kupić powidła regionalne wyprodukowane w Łowiczu w Agros. To samo z oscypkami…. Szkoda czasu. Wszyscy ..uja tną. Kasa, kasa, kasa.