W niedzielę 23 września, miały miejsce dwie prezentacje kandydatów PiS: pod ratuszem do Rady Miejskiej i pod starostwem do Rady Powiatu oraz jedynego kandydata PiS z Ziemi Łowickiej do Sejmiku Województwa Łódzkiego – Waldemara Wojciechowskiego.

fot. tb.

Kandydatów do pierwszej z Rad, kandydat PiS na burmistrza Jakub Wolski osobiście przywiózł busem oklejonym swoją podobizną. Po ich prezentacji przedstawił pięć zasad, na których oparty ma być program wyborczy PiS dla Łowicza: wspólne dobro, współpraca, planowanie, porozumienie i uczciwość. Wolski powiedział też dlaczego zdecydował się kandydować, przez cztery lata obserwował pracę ratusza i to co było w nim zauważalne to marazm, zmęczenie i znużenie. – Łowicz nie może sobie na to pozwolić – podkreślił.

Pod starostwem odbyła się podobna prezentacja kandydatów do Rady Powiatu. Tam Wolski mówił o roli starostwa, które jego zdaniem powinno koordynować działania gmin, np. w celu pozyskania inwestorów.

Wolski w rozmowie z nami powiedział, że na czas kampanii przesiada się do wyborczego busa, będzie starał się nim poruszać i spotykać z wyborcami. Wspólnie z kandydatami na radnych miejskich chce zorganizować spotkania na łowickich osiedlach. – Chcemy być blisko wyborców, świadczyć o tym może fakt, że nasza prezentacja była ogólnie dostępna na świeżym powietrzu, a nie w zamkniętej sali – powiedział nam.

W papierowym wydaniu Nowego Łowiczanina z czwartku 20 września, prezentujemy wszystkich kandydatów z PiS oraz innych komitetów wyborczych.

 

Tagi:

222 komentarze

 1. Spokój przez 5 lat, wyciszą się afery, bo ludzie mają swoje problemy i O TO IM CHODZI, mają ubaw jak lud o nich się kłóci. Kto za tym stoi o nim cicho, bo działa z zaplecza Pan K, kto tę kampanię finansuje, taką bogatą oprawę? może być chociażby obecny właściciel terenów po JW, teraz działacz PIS. I to ma być koniec z układami w mieście, ludzie obudźcie się. Naprawdę mamy mamy 4 kandydatów: Kaliński -Wolski, Sobczak, Siewiera i Kolas.

  • Coś w tym jest…. cytat z 2014 roku

   “Radny Marek Borowski
   – wszyscy przedmówcy mówią tylko o pieniądzach , a należy
   powiedzieć o ciężkiej pracy Burmistrza który pracuje po 12-14 godzin w niedziele
   i w soboty. Burmistrz w pełni zasługuje na zaproponowane wynagrodzenie””

 2. Sprytny i z rozmysłem ułożony plan utrzymania się przy władzy, sztab Kalińskiego i Wolskiego to ten sam układ . Wiedząc w 12 2017r. że zaczyna źle się dziać wokół oczyszczalni, że będzie afera i mogą ponieść odpowiedzialność Panowie postanowili zrobić wszystko aby w Ratuszu pozostać. Stąd mamy 2 komitety wyborcze ,przegrupowali ludzi, dodali trochę nowych i chcą “uzdrawiać” dalej miasto. Niby rywale ale tak naprawdę kolesie którzy podzielą się władzą, zamieniając tylko Burmistrza.

 3. Istny kabaret . Radni , którzy z Burmistrzem rządzili ostatnie 12 lat , kupowali Kaliską, sprzedali teren po JW, afera z przetargiem na oczyszczalnie , wiadukt bez dróg dojazdowych do centrum itd teraz mówią ” marazm, zmęczenie i znużenie ” to ostatnie lata rządów. A teraz co będzie? balangi, imprezy, fetowanie wzięcia na nowo władzy za nasze pieniądze. Wasze ręce podnoszone jak automaty podczas głosowania to również objaw zmęczenia, kawa wyborcza nieco Was pobudziła ale do jazdy busem. Kogo chcecie przekonać do siebie, Tamci Wy to nie Wy . Do widzenia cwaniacy, obłudnicy i hipokryci.

 4. oby to był uczciwy człowiek i chętny do walki z systemem układów w powiecie łowickim, bo tam “rączka rączkę myje”, a ja mam powyżej dziurek w nosie korupcji uprawianej przez łowickie tzw. organa i urzędy – poziom różowej landrynki !!! kumoterstwo! nepotyzm!! notoryczne matactwo!!! na wymioty zbiera mnie, kiedy pomyśle np. o takim organie zwanym PINB!!! który na bezczela dorabia dokumenty do samowoli budowlanych, zamiast przestrzegać prawa budowlanego!!!

  https://lowiczanin.info/absolutorium-dla-wojta-gm-bielawy/#comment-24201

 5. Wolskiego muszą się bać. Żaden inny startujący nie jest tak atakowany przez zwolenników obecnej władzy. Strach ma wielkie oczy i otwiera szeroko buzię krzycząc ” Łapać złodzieja” a kto głośno krzyczy ten jest złodziej. Taka prawda.

  • A dlaczego zakładasz że, ci którzy krytykują Wolskiego są zwolennikami Kalińskiego ?
   Dla mnie to wybór między dżumą a cholerą.

 6. wolski,gdzie je kawa,ja cem kawki z mleckiem i ciuciu biznesmenie.

  • Widzisz gdybys był biznesmanem też to mógłbyś sobie kupić, a tak to się prosisz i niby śmiejesz. z 500 + też się śmiałeś, a teraz pewnie bierzesz.

 7. 48% głosów w ankiecie na temat Księżackiego Jadła jest zdania że widok wszechobecnych śmieci popsuł zabawę. Czyli pozamiatane – obecna władza może się już pakować aby ustąpić miejsce komuś nowemu kto ogarnie temat.

  • Apropos … cytat z 2015 roku

   Radny Robert Wójcik
   Burmistrz w swojej kampanii wyborczej obiecał podwoić liczbę turystów w mieście

   Pan Krzysztof Kaliński Burmistrz – nawiązał do wypowiedzi dotyczącej obietnicy
   przedwyborczej w sprawie podwojenia turystów, stwierdził że był to skrót myślowy chodziło
   o zwiększenie liczby turystów

 8. Czyta z kartki? Wolski jakie masz wykształcenie? Głosujesz na Wolskiego a wybierasz nieudacznika Kasiorka tego ze spółki państwowej. Taka dobra zmiana ?

  • Posady Swoim Ludziom

   No tak, lepiej wybrać psl. Cała ekipa po zawodówkach, o wykształcenie lepiej nie pytaj, bo się sparzyć możesz.

 9. A hejterzy co ? Na Kalińskiego znowu, który od lat nie ma już pomysłu na Łowicz?

 10. Kadałem z Wolskim ostatnio gdy rozdawał kawę. Ogarniety koleszka

 11. Ludziom właśnie tak ułatwo przeryć głowę. Niektórzy teraz do końca będą głosować na to co jest, bo po co zmieniać jak jest jak jest. A no po to, żeby było lepiej. Wolski Musisz!

 12. Wolski nikogo nie udaje i to jest jego zajebisty atut. Pokazuje się taki jakim jest, Bez kręcenia, Ja mu zaufam 🙂

 13. Heh ciekawe, którzy z Was mają tyle nienawiści. Jak się idzie przez miasto to się nie widzi. Ja właśnie na przekór takim niemerytorycznym krytykom zagłosuje na tego Wolksiego.

 14. Mam dosyć tych tekstów: jaki ładny, dobra kawa że tacy narodowi, że młodzi i prężni: Śmiech Durka wciąż jak po przepiciu widziałam go na rynku opierał się o stół ledwo stał taki znudzony. ZosiaK prężna i młoda, Wolski wykształcony LUDZIE! obudźcie się to taniec chochoła jak w Weselu Wyspiańskiego. Potem zaśpiewamy Miałeś chamie złoty róg został ci się ino sznur. Historia kołem się toczy Mam tego dość obłudy i agresji i głupoty.

 15. A Pani Zosia, która startuje z PIS niby nie farbowana ale w wynajmowała PLATFORMIE nieruchomość na jakieś tam kursy informatyczne przez dwa lata. A o TIRACH mieszkańcom nie powiedziała. Ciekawe dlaczego? Nie pasowało? Bo pan Burmistrz taki zdolny i odważny , jaki pracowity trata tata mam tego już dosyć bo babsko uwielbiało burmistrza to teraz my mieszkańcy którzy jej zaufaliśmy będziemy żyć w nieludzkich warunkach. A ona sobie jak gdyby nigdy nic ..

 16. Głosowali za zmianą zagospodarowania działki ZPOW. W wyniku czego powstaje tam magazyn wysokopowierzchniowy za dwa lata po osiedlach Zatorze, Tkaczew, Rejmonta Starzyńskiego, Turystyczna, Magazynowa, itp przejadą ciężkie TIR lodówki tzw transport docelowy w liczbie najmniej 200 .
  PIS wyraził na to zgodę Mają gdzieś mieszkańców kasa i władza to ich kręci. A my będziemy wdychać spaliny w decybelach i umierać

 17. Panie Ryszardzie Wiemy czego się spodziewać po pisie:Trzoska jest w radze nadzorczej Geotermia w Mszczonowie, Kosiorek również w Geotermii Uniejów, i TVPŁódz -Radzie programowej. Spartolili przedsiębiorstwo “Kaliska” do dziś w piwnicach wszystko butwieje. Plagiat planu rozwoju firmy “Kaliska” . Oddanie władzy PSL w powiecie w poprzedniej kadencji tak się pokłócił Pan Kosiorek, że oddał władzę. cdn.

 18. Wolski jeżeli występuje pod szyldem Pis to przynajmniej wiemy czego można się spodziewać, no chyba że będzie jak Kaliński który wybił się dzięki poparciu Pis a potem we własne gniazdo narobił. Występowanie pod szyldem PiS pozwala przypuszczać że będzie to polityka zgodni z całym kształtem partii.
  Inni kandydaci z komitetów , Łowicz w sercu, łowickie .pl wszystko dla Łowicza, łączy nas Łowicz itp dziwne twory to nie wodami czy to SLD , P Owcy Kukiz owcy, kto to jest ? pojawili się z kosmosu ze swoimi ideami i pomysłami ? Dlaczego nie piszą skąd się wywodzą czego się wstydzą

  • Może nie każdemu się podobać ale przynajmniej możemy wiedzieć dlaczego chcemy głosować na Wolskiego lub dla czego nie chcemy , o innych trudno mieć zdanie bo to jacyś przebierańcy

 19. księżacka plama

  Wynik ankiety na temat ksiezackiego jadła miażdżąco pokazuje ze obecna władza z ratusza i urzednicy odpowiedzialni za imprezę dali plamę i ktoś nowy powinien posprzątać po tej ekipie.

  • …każdy,nawet diabeł byle by nie niemowa-Wolski…

  • księżacka plama

   Na dzień dzisiejszy ponad 45% głosów twierdzi że widok wszechobecnych śmieci popsuł im zabawę. Raptem 22% głosujących uważa imprezę za udaną. I tak rozłożą się głosy w wyborach – władza zostanie wymieniona.

 20. I na chuj takie pierdolenie co ma być to i tak bedzie

 21. Nie patrzmy na politykę krajową… Mówi o naszej małej ojczyźnie. Tutaj to zostało podzielone nie przez PIS a przez ludzi, którzy od lat rządzą i uważają się za lepszych. Chociaż nimi nie są.

 22. I to się nazywa ekipa! 🙂 BRAWO

 23. Chcemy dobry zarządców miasta, gminy i powiatu a nie polityków, którzy przywarli do stołka i zapomnieli o rzeczywistości! Głosuję na PIS! . Niech stary układ w końcu runie. Niech w Łowiczu zacznie się coś dziać!

 24. Trzymam kciuki za Wolskiego! Młody, zdolny facet. To, że nie ma takiego doswiadczenia jak starzy wyjadacze to przywilej. Jego głowa dzięki temu jest świeża i otwarta. Życzę powodzenia

  • słuszna uwaga.
   Obecny burmistrz jakie miał doświadczenie w samorządzie? dobrze pamiętam – ZEROWE?
   PAN WOLSKI – MŁODY, ENERGICZNY – BYLE NIE DAŁ SOBIE W KASZĘ DMUCHAĆ.

 25. |Polska podzielona jest juz na pół…za rzadow pis obawiam sie że jak wygra kandydat pis łowicz tez sie podzieli na pół i obym sie myliła nie dochodziło do rekoczynow przy rodzinnym stole..

  • Łowicz jest podzielony na pół Tyle, że nie przez PIS. Powiat też jest podzielony na pół. Tyle, że nie przez PiS.

 26. Marazm, zmęczenie i znużenie – faktycznie te trzy słowa doskonale opisują pracę radnego Wolskiego.

 27. Pracować się nie chce,lepiej pieprzyć jakiś kicz wyborczy,tyle ze społeczeństwo już nie takie głupie,a później w ciepłym korwi dołku nabijać sobie kieszenie,banda zlodzieji,nic więcej,Korwa na wymioty się zbiera jak się na was patrzy szubrawce.

 28. Damian Ralf Nelson

  piękny słoneczny dzień się zapowiada więc czas się uczesać i iść radośnie do pracy pośród listowia

 29. dobra wiadomość jest taka, że wszystko co się rodzi wcześniej czy później ze sceny schodzi, ja ty my i oni… a jeśli właśnie leci w naszą stronę kometa nie zauważona przez NASA i jest już 4 godziny stąd, to około południa będziemy mieli ostatni fajrant 🙂 no i po co było się spinać tym wszystkim ?

 30. Nie mam nic do PiS ale Wolski faktycznie słaby kandydat , robi dużo szumu a nic nie potrafi, …Siewiera jeszcze gorszy o Sobczaku nie wiem nic , reszty nie znam …Kaliński ? – to juz lepszy jeden z tych których nie znam

  • No nie wiem ..
   https://lowiczanin.info/tak-dla-absolutorium-nie-dla-obnizki-wynagrodzenia/

   Wolskiego nie było w czasie głosowania. To jest ten kandydat, który ma w sercu jedynie dobro miasta ?

   • Pan wolski ma w sercu dobro ale swojej kieszeni hehehehe i swojej rodziny!

   • Gawin, a czyje ma mieć w sercu dobro ? Twoje, moje ? Gdyby tak było to kawa do dziś lałaby się strumieniami. Niech się uda chłopakowi. Oby miał pełno pieniędzy w kieszeniach dla siebie i swojej rodziny – jak ja 🙂 nim nadleci niespodziewana ostatnia kometa z głębokiego kosmosu tudzież meteor czyniący nam na zakończenie jednego wspólnego ponad partyjnego grilla 🙂 no bo kto tam wie czy już nie nadlatuje ? W Czelabińsku nikt się nie spodziewał.

  • To co że robi dużo szumu ? Ważne aby wygrał i pomogło mu to wybić się ponad wszystkich, również pomnożyć majątek i ustawić się na lata. Jakub nie przejmuj się krytką. Jedź zwycięzko jak Rudy 102 na Berlin. Dotrzyj do celu i zdobądź posadę, a potem odpoczywaj, baw się, wczasuj, uśmiechaj się tylko wtedy gdy będziesz miał ochotę i pokaż innym gdzie ich miejsce. A Łowicz ? Łowicz z mapy tak szybko nie zniknie jeszcze długo więc nie ma co się szarpać (no chyba że przyleci meteoryt od strony słońca i nam zrobi gruntowny remont)

  • Wolski to jest dobry materiał na Burmistrza. Koleś przy kasie więc raczej do polityki po pieniądze nie poszedł. Co innego gdyby był nauczycielem historii. Gdyby mi płacili tyle ile nauczycielowi historii to też bym startował na burmistrza, bo żyć z czego trzeba przecież.

 31. Ciekawe czy to prawda czy jednak plotki w tym, że Pan Grzegorz Durka kupował głosy za alkohol. Z kolei Pan Jacek Wiśniewski nagle jest w PiS? Czy to tylko przykrywka i jeszcze zobaczymy go w zestawie z Panem Śmigierą?
  Panie Jacku ostatnio wieje dość mocno, radzę uważać żeby nie przewiało Pana w inne szeregi.

  • Czy ktoś został złapany za płacenie głosów w Łowiczu?

   • Pisać można wszystko ,tylko jeszcze trzeba to udowodnić ! Jakoś po wyborach 4 lata temu nikt sprawy nie miał,tylko teraz się wszyscy doszukują .
    Pewnie piszą Ci co brali, a teraz chcą więcej!

   • Ten kto najgłośniej krzyczy łapać złodzieja zazwyczaj jest złodziejem. Uważajcie na takich. Powodzenia Kuba! 🙂

   • Nikogo nie oskarżam, słyszałem takie opinie i tylko pytam czy to prawda czy plotki. Może kto ś potwierdzi, może zaprzeczy. Rozumiem, że Państwo wiecie, że tak nie było i zaprzeczacie plotkom?

  • pis czy nie pis wszędzie wspaniali ludzie więc co za różnica gdzie się jest, tak samo co za różnica jak się uzyskuje głosy od miłych ludzi, jednego przekona słowo, a innego wzmacniacz słowa, trzeba pomagać niezdecydowanym… już nie czepiajcie się f16 czy dżentelmenów z ul. Bielawskiej 🙂

 32. A gdzie Radny Malesa, czyżby kopa mu dali, ale cyrk wszystkie partie w PIS.PSL, PO, SLD to mają pozamiatane.

 33. dawno dawno temu opowiadał mi wuj o tym, że gdy był w wojsku to swojemu dowódcy musieli donosić kawę, a że facet zaszedł młodym żołnierzom za skórę to mu chłopaki tą bańkę z kawą nieco urozmaicali dodatkowym płynem, który nie był kawą ale dobrze się z nią mieszał… niby nikt nic nie wiedział i wszyscy byli szczęśliwi 🙂

 34. Tak zdecyduje według kryteriów: wykształcenie wyższe ekonomiczne, radny w Starym Mieście i Korabce rezolutny ekolog, humaniści bo to powoli zaczyna być ważne. W województwie — wykształcenie ścisłe odważny z wysokimi kompetencjami społecznymi. Człowiek szanujący konstytucję. Którego nie można złamać. W powiecie

  • W powiecie jest masakra.. brak wykształcenia-same rolniki
   starosta i jego zastępca bez wykształcenia
   tragedia !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!a rządzą ludźmi z wyższym i stawiają warunki ..do obory krowami rządzić

   • no to co ? a niech sobie rządzą i robią co chcą… kto im podskoczy ? Pan to pan, a sługa to sługa nawet gdy wykształcony. Chopy, róbcie swoje, co tam wam pasuje byle zdrowie było i żaden meteoryt nie latał nad waszym niebem.

  • a co to za wymogi ? wyluzuj i wogóle o co Ci chodzi ?

 35. Krzysiek… co na to Korwin-Mikke…..???? co cię pchnęło w te strony….???

 36. z PiSaniem to jest tak, że czasem wystarczy umieć się podpisać 🙂 aby uchodzić za przynależącego do umiejących PiSać

 37. Młodzi, aktywni, energicznie i haryzmatyczni ludzie głosuję na Was, głosuję na PiS

 38. Poglądy polityczne to dana wrażliwa !

 39. Sami niezależni ;-)

  Ale językowy rynsztok. Jak poczytać to od razu widać, że po drugiej stronie nie ma konkurencji, przynajmniej intelektualnej. Plucie, wycie i ostre branzlowanie się przy przemówieniach Tuska, Kamysza i tuza intelektu Petru, to jedyne na co stać sapiących z nienawiści adwersarzy. Poziom poniżej Bzury. Wyzwiska po nazwisku.

 40. Sami niezależni ;-)

  Macie szczęście, że “pisiory” to ludzie pragmatyczni bo w innym wypadku zapukałby do waszych drzwi komornik po naliczoną przez sąd nawiązkę za naruszenie dóbr osobistych. 21 wiek a chamstwu wciąż wydaje się, że po IP komputera się ich nie namierzy, że są anonimowi. Generalnie pisiorów nie znoszę ale nie dajecie mi wyboru. Lepszy PiS niż neandertalczycy…

  • Te nie strasz bo się w pory zesrasz

  • neandertalczycy zasilają również i tą partię, której nie znosisz… a co jeśli owe “dobra osobiste” nie są wcale takie “dobre”, a pomówienia wynikają z konkretnych “niedobrych” zdarzeń ? owszem po IP można ustalać ewentualnych kłamców ale można trafić na takie jednostki, które wtedy otwarcie podzielą się sygnalizowaną tutaj wiedzą na temat wybryków… ja tej wiedzy nie mam ale sądzę, że niejednokrotnie komentują osoby, które cosik widziały i żółć ich zalewa gdy patrzą co się dzieje… “najciemniej pod latarnią”… mimo wszystko neandertalczykom mówię również NIE

   • Sami niezależni ;-)

    Mogę się z Tobą nie zgadzać ale przynajmniej używasz normalnego języka i argumentujesz – szacun.

   • Sami niezależni 😉 jak to powiedział Pan V. “Nie zgadzam się z twoimi poglądami, ale po kres moich dni będę bronił twego prawa do ich głoszenia.” – dodałbym w sposób zachęcający do wymiany punktów widzenia. A zatem i Tobie szacun.

  • Dokładnie. Światopoglądowo z PiSem mi daleko od zawsze. Wiele spraw nas dzieli. Ale jeszcze więcej dzieli mnie np z takim PSLem.

 41. Z PISem jak z disco polo nikt nie lubi a wszyscy się bawią i wszyscy głosują. Brawo. Ja też macie moj głos.

 42. Katarzyna Kowalska

  Do Janusza …co to jest cheb?

 43. Zajefajna dobra zmiana. Sami fachowcy. Nawet cheb pisza przez p i stratuja do powiatu.

  • każdy pisze jak lubi i ja też piszę zamiast chleb chlip, w piekarni po drodze do mojego urzędu mówię poproszę dwa chliby… i wszyscy się cieszą i o to chodzi

 44. Katarzyna Kowalska

  Kto ma odwagę podpisać się imieniem i nazwiskiem….?
  Każdy ma prawo startować w wyborach …Wybór należy do Ciebie wyborco…
  Zadecyduj masz szeroki wachlarz. ..
  Po co rzucać padlina …

  • każdy ma prawo pisać pod dowolną nazwą (o ile jest stosowna)… po co rzucać imieniem i nazwiskiem jeśli nie ma takiej potrzeby ? ponadto nikt nie wie w takim miejscu jak to czy podane imię i nazwisko dotyczy faktycznie osoby posługującej się nim… czy osoby wystawiające np. swą codzienność na portalach są odważne ? co dla jednych jest odwagą dla innych jest nie szanowaniem swej prywatności… tak więc słowo “odwaga” jest tutaj względne i poniekąd narzucone… pozdrawiam

   • imię i nazwisko to prywatność …hahahaha

   • Agnieszka, dokładnie tak, imię i nazwisko każdej osoby piszącej tutaj jest jej sprawą prywatną dopóki osoba nie zechce się przedstawić z imienia i nazwiska… czytanie ze zrozumieniem się kłania i rozumienie kontekstu całej wypowiedzi, a nie uszczuplenie, którego dokonałaś sama się z niego śmiejąc…

   • Dokształć się a pogadamy… z noname nie rozmawiam bo nie ma o czym…nawet nie masz imienia..żenada
    miłej nocy życzę

   • nie dla Ciebie me imię nieżenująca Anno… racja nie masz o czym ze mną 🙂

   • noname ma coś do powiedzenia ale na facebooku hahahahahabuhahahah

   • taaa hahaha

 45. Jeśli dotychczasowe rządy w ratuszu były takie jak wynik ankiety na temat “ksiezackiego jadła” to czas ustąpić.

 46. Widac ze Ferajna z bielaskiej za denaturat zrobi wszystko. ..;)

 47. Blade twarze wtargnęły na nasze ziemie. Pozamykały nas w rezerwatach. Nie uszanowały naszych świętości. Podstępem zmasakrowały nasz lud. Teraz się uśmiechają i wskazują na symbol na którym wisi człowiek. To nam jest bliżej do Niego niż wam, bo to wy tak nas potraktowaliście jak potraktowano tego Człowieka. Wielki Manitou nie chce aby blade twarze powtarzały błędy swych ojców. Niech prawo będzie prawem, a sprawiedliwość sprawiedliwością, a nie skrótem PiS. Zakopałem topór wojenny i udaje się do szałasu potu aby oczyścić się po obcowaniu z bladymi twarzami. Howgh !

 48. Panie krzysztofie z.ile teraz bedzie kosztował głos u pana?Tera za flaszke f16 suwerenowi sie nie opłaca bo duża konkurencja…hahaha…

 49. A Pan Wiśniewski to taka chorągiewka w poprzednich wyborach bardzo Korwinowy a teraz PiS ja tu coś nie kumam.Albo taka polityczna prosty…. z niego.

 50. Czy dobrze widziałam, że stał tam pewien ciut starszy człowiek, który na niczym się nie zna ale ma tupet aby zawsze trzymać się kręgów władzy. Jeśli mnie oczy nie mylą to w takim razie chodzi w tym towarzystwie o ilość, a nie o ideowców (no chyba że ideowcy nie mają wyjścia i muszą posiłkować się chorągiewkami). Traktat lizboński podpisał wiadomo kto, a teraz PiS niby antyunijny. Nie jestem za PiS ale wolę i tak was oby tylko zmieniły się stare rządy w mieście.

 51. Głosuję na ludzi którym można ufać, coś robią dla społeczeństwa nie dla unii
  Jestem za PIS-em POWODZENIA

 52. Michale W. dedykuję Tobie mądrość chwili ujętej tutaj https://www.youtube.com/watch?v=VYKiBboSPh0
  Tobie Michale K. dedykuję tą scenę https://www.youtube.com/watch?v=zDeajKEabWQ
  Pozostańcie sobą.

 53. Piszę do dwóch Michałów: K. i W. (reszta niech nie czyta bo to nie do was)
  Michale K., pozdrawiam Cię “ostatni sarmato” – nie rozumiem co czynisz stojąc w tym tłumie ale masz “to coś” co sprawia, że z mej otchłani życzę Ci abyś szlachtował swym szlachectwem wszelką małostkowość pozorów udawanej (nie)normalności. Obok stoi Michał W. – choć też nie rozumiem co czynisz “ostatni samuraju” stojąc tam ale i u Ciebie również dostrzegam “to coś” co chcę wynieść we własnej prywatnej przestrzeni do rangi, która wykracza ponad upapranie się politykowaniem.

 54. Chrońmy Łowicz przed tym co dzieje się z Polską. Takiego porażenia głupotą jak władza PIS dawno nie było. Czy Jakub W. prezentuje ten sam poziom co Pinokio M.? Zastanówmy się nad durną wyborczą. I tak Łowicz już jest w czarnej dziurze.

 55. PISIORY !!!!! do szkoły!!!!! a nie do koryta

 56. Czas Pani Zofii K się skończył czas na sprzątanie po pani Zosi K. Niech to będzie ekolog po studiach z dużym stażem i charyzmą

 57. Szast, prast, na niebie rozległ się grzmot i błysk. Pod Ratusz podjechał tajemniczy bus, z którego wysiedli goście. Szaman Wolski zaczął swoje obrzędy. Lista członków plemienia nie jest już tajemnicą. Kim oni są, kim są oni, cytując klasyka. Zlikwidują wszystko, żeby nie było niczego ? A jeszcze w grudniu szaman twierdził, że miasto idzie w dobrym kierunku. Na szczęście wróżby z wnętrzności zwierząt ujawniły prawdę. Od dziś nie jesteśmy tacy, jacy byliśmy przez te lata, od dziś jesteśmy inni, lepsi, nowi, teraz prawdziwi. Tylko pozostaje niesmak, kiedy szaman mówi prawdę: teraz czy wtedy?

 58. Wzywam wszystkie kanalie,zdradzieckie mordy,gorszy sort,ktory zamordował brata Prezesa-nie idzcie tą droga!Nie głosujcie na niemowe i jego niewykształconych kolesi bo po wyborach beda was mieć głeboko w d…e! Liczy sie tylko koryto!Całe rodziny dojnej zmiany rwią sie do kasy a wy tego nie widzicie?Oni chcą nas wyprowadzić z UE i NATO,opamietajcie sie!Oby nie było za pozno!…

 59. A ja nie będę głosować na PIS w Łowiczu . Szanuje swój głos! Burmistrz dla mnie musi mieć wyższe radny również.

 60. Panie Wolski do szkoły zaocznie pobierać nauki!. Czy czytał Pan w orginale Machiavellego pt: “Książę” to o rządzeniu ale po włosku polecam a czerwony płaszcz już uszył pan. Korona może być z plastiku nikt się nie pozna.

 61. Aniu Józiu nawet odpowiedzi macie takie same co za wydarzenie. A mnie podoba się to co Krop napisał BRAWO widać człowieku że myślisz a odrobina złośliwości to cecha inteligentnych i myślących. A nie jak niektórzy: dobra kawa! albo jaki ładny! będę głosować na niego! O RANY ludzie ! popatrzcie jak on głosował jaki ma język czy używa zdań wielokrotnie złożonych W jaki sposób analizuje problem, czy dokonuje syntezy

  • Zgadzam się – w przeciwieństwie do wielu niestety tutaj chwalących oglądam prawie każdą sesję rady miasta. I powiem szczerze, że przez kilka lat pan Wolski się nawet nie wychylił, nie zabierał głosu, co często robili inni radni. Czasem się z nimi zgadzałam, czasem nie. Jednak uważam, że najważniejsze jest zaangażowanie w trakcie całej kadencji, bo wtedy to jest szczere. Pan Wolski mówi o marazmie i znużeniu, tylko u kogo? Może u siebie?

   • Tak ja też oglądam i nie kibicuje pisowi Wolski, Durka, Trzoska, co oni tam robili jeszcze Trzoska przełączał mikrofony ale tych dwóch — nic. Rada miasta to nie tylko pierdzenie w stołek ale jeszcze proces myślenia. Oni powinni czytać dokumenty a nie wykonywać polecenia Kalińskiego: Popieraj nie popieraj. Ci co mają psy na pewno rozumieją siad waruj itp

  • Wielokrotnie złożone zdania haha a kto je zrozumie ? Do prostych ludzi trzeba mówić prosto bez odcieni lecz czarno-biało bo inaczej każdy usłyszy co innego. Wielokrotnie złożone zdania mogą też sprawiać wrażenie inteligentnych jednak i tu istnieje ryzyko bo nawet “głupota” może wyrażać się wielokrotnie złożonymi zdaniami. Krasomówstwo jest miłe dla ucha ale i politycy gadają dla gadania. Dlatego w uczciwej polityce najważniejszy jest konkret i trzymanie się faktów – nie rozwadniać ich.

   • Taa – . To może przejdziemy na krótkie szczeknięcia np. super, zajebiście, ok . Jak nie czytasz i nie przyswajasz to rzeczywiście nie będziesz zrozumiany nawet przy prostych zdaniach. A jak nie rozumiesz to jak chcesz rządzić miastem które wymaga wielkich porządków i remontu po ostatnich 12 latach rządów Kalińszczaka i Pisiorków.

 62. Debata, debata, debata tylko w taki sposób będzie można ocenić co dany kandydat ma do powiedzenia w kwestii zarządzania miastem, inwestycji, rozwoju miasta, promocji, itd…..
  A co ma dopowiedzenia kandydat Wolski. Przez cztery lata nie zrobił nic dla dzielnicy Zatorze? Przepraszam, postawił sobie maszt na działce. I to tyle w temacie.

 63. Do ” kroppa”
  Mały, żałosny człowieczku, nie musisz oddawać głosu na tych , których nie lubisz, możesz jednak sam kandydować zamiast obrażać innych kandydatów. Złośliwość i zazdrość to bardzo brzydka cecha.

 64. Do ” kroppa”
  Mały, żałosny człowieczku, nie musisz oddawać głosu na tych , których nie lubisz, możesz jednak sam kandydować zamiast obrażać innych kandydatów. Złośliwość i zazdrość to bardzo brzydka cecha.

 65. A Zosia Kroc to kiedy te TIRY wprowadza na Turystyczną. Pewno tam wszyscy nie mogą się doczekać . W końcu głosowała za TIRAMI ale zaraz oni wszyscy głosowali za TIRAMI w Łowiczu. Ludzie nie głosujmy za nimi!!!!!!.

 66. A ja słyszałam że ta kawa smakowała plastikiem

 67. Ja też głosuję na PiS piwo i spirytus rzadza

 68. Łowicz jest tak duży że busem trzeba jeździć??? Jaśnie Państwo PiSowskie nóżek nie ma? żenada. Rycząca Sędkowska bez głosu a uznająca się za mega Wokalistkę. Wojciechowski Najgorszy gbur w całym województwie i Kosmatka złodziej nr 1. Nie dość że na Wójta to jak tu mu nie pójdzie to do powiatu oby mu kochanych pieniążków nie ubyło i mogł dalej przekręty robić. Proponuję w busa i na Wiejską do Łowicza tam jest tej bany miejsce!!!!

 69. A mnie się zarówno cała ta brygada, jak i sam Jakub Wolski bardzo podobają. Plus dla nich 🙂

 70. To jest drużyna ? To jest zbieranina ! śmiechu warte . Wolski bez wykształcenia, Durka też, wiecznie śpiący, Zofia K jak zwykle bezrozumnie wykona każde polecenie Kalińskiego – myślenia tu nie ma bo i po co? Harcerz będzie wyzywał i hejtował. co tam robi Wiśniewski ? A no potrzebują kogoś kto mumie pisać i czytać . Durkowa natomiast potrafi wychowywać dzieci i dyscyplinować męża ale wesoło?!

 71. A gdzie SŁUCHAM I SŁUŻĘ ???

 72. Panie Wolski jaki ma pan stosunek do kobiet.

 73. A pani Zosia to co tam robi taka była zakochana w Kalińskim że taki pracowity i genialny i co ? Może pis znowu będzie się słuchał pana Profesora Kalińskiego jak oczywiście dojdą do władzy. Oby nie. Rządzili już tyle lat. byli w koalicji grzecznymi i posłusznymi uczniami. CZAS NA PRAWDZIWĄ ZMIANĘ.

 74. Teść Wolskiego, żony Casanovy i Kasiorka, jakiś Kaczor, bliższa i dalsza rodzinka. Gołym okiem widać, że ludzie z łapanki.

 75. Żeby rządzić trzeba mieć do tego predyspozycje,a nie wyjść przed wyborami i pieprzyć i czytać co ktoś napisze.Trzoska tylko nie przyglądaj się mezatym kobietom tak jak byś coś od nich chcial.

  • Gościu do Trzoski jest ci daleko stąd uderzasz w nutę zazdrości.Bierz się za robotę i goń.

   • te Janek wal się sługusie,nie porownuj mnie do tego przydupasa Trzoski,bo nie wiesz kim jestem,a Tobie daleko do mnie

   • oceniam odległość od ciebie do mnie na7cm (długość twego przyrodzenia) ORMO,SB?

   • Chciałbyś mieć takie przyrodzenie jak ja,w końcu twoja żona jeżeli ja masz zobaczyła by co to prawdziwy facet,krzyczała by moje imię przez sen co noc

   • Rozmarzony młynarz-siedzi na workach i bawi się sznurkiem.

 76. Dobra drużyna, głosuję na PiS!

 77. Kandydaci tak słabi jak Wolski. PiS nie ma kadry, która byłaby godna rządzić naszym pięknym Łowiczem.

 78. Skąd on ich wziął,jacyś przebierańcy z planu filmowego

 79. Co to przedstawienie,skąd tych ludzi wziął,nygusy brać się za uczciwa pracę,Wolski bierz Trzoske pod pachę,akurat się zmieści i wypad

 80. No i widzę na zdjęciu p.Wojcechowskiego. Kiedyś robił sobie zdjęcia z Lepperem e biało czerwonym krawatem a teraz do Kaczyński ego.

 81. Żenada!!!!

 82. Popatrzcie na tych ludzi… Serio, taką władzę chcecie?!

 83. To jest pomysł zarówno na kampanię jak i miasto. Głosuję na PiS