Do końca sierpnia potrwa kampania reklamowa, w ramach której produkty łowickich firm z branży włókienniczej promowane są w przestrzeniach reklamowych Dworca Centralnego, metra i lotniska „Chopina” w Warszawie.

To efekt realizacji przez Urząd Miejski w Łowiczu, kolejnego etapu projektu pn. „Po nitce z Łowicza. Wsparcie eksportu dla branży włókienniczej”. – Wybraliśmy rynek warszawski, ponieważ jest on głównym centrum handlu i biznesu – mówi nam Karolina Przyżycka, która jest jednym z koordynatorów projektu w miejskim Wydziale Strategii Rozwoju i Obsługi Przedsiębiorców.

Na grafikach promowane są firmy biorące udział w projekcie, które mają swoje siedziby lub zakłady produkcyjne w Łowiczu. Są to Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo-Usługowe „Krajewski”, spółka „Syntex”, firma „Steven”, przedsiębiorstwo „Cerber”, producent skarpet „Zooksy” i spółka „Per te”. Grafiki zostały umieszczone na tablicach reklamowych na Dworcu Centralnym (ściana Galerii Wschodniej), Lotnisku „Chopina” i Stacji „Centrum” Metra Warszawskiego.

Kampania reklamowa w Warszawie potrwa do dnia 31 sierpnia br. W październiku lub listopadzie identyczne grafiki zostaną zainstalowane na łowickich tablicach reklamowych.

Projekt jest realizowany w latach 2018 i 2019. W planach jest jeszcze powstanie filmu promocyjny, katalogu branżowego oraz udział firm w zagranicznych i międzynarodowych targach tekstylnych.

 

3 komentarze

  1. Mariusz, zamilcz. W tych firmach pracują Łowiczanie, odprowadzają tu podatki, zgłosiły się do programu. O co Ci chodzi człowieku?!

  2. Miasto wydaję hajs na reklamę prywatnych firm, brawo Wy!