Wśród 32 sklepów, które zamierza zlikwidować sieć Tesco, nie ma placówki w Łowiczu. Sieć oficjalnie poinformowała wczoraj, że w najbliższym okresie planuje zamknięcie kolejnych 32 placówek.

Tesco w Łowiczu, fot. arch. NŁ
Tesco w Łowiczu, fot. arch. NŁ

O pogłoskach na temat planowanej likwidacji Tesco na Bratkowicach pisaliśmy w listopadzie ubiegłego roku po doniesieniach o tym, że w ostatnim czasie w łowickim markecie nie przedłużono czasowych umów o pracę z kilkoma pracownikami. Wiele osób wieszczyło wtedy „szybki koniec łowickiego Tesco”.

Biuro prasowe sieci na nasze zapytanie odparło wówczas, że placówki w Łowiczu nie ma na liście zamykanych sklepów, ale posługiwało się listą placówek, które już wcześniej zostały wyznaczone do likwidacji.

Nieoficjalnie dowiedzieliśmy się wtedy, że sklep w Łowiczu jest rentowny i raczej nie należy się spodziewać jego likwidacji. Teraz można mówić o oficjalnym potwierdzeniu ówczesnych naszych informacji.

Wśród najbliższych sklepów Tesco, które zostaną zamknięte, są m.in markety przy ul. Natalii w Łodzi, ul. Konstytucji w Rawie Mazowieckiej, czy też ul. Łódzkiej w Zgierzu.

5 komentarzy

  1. Tesco wycofuje się w Polski więc ten sklep czeka to samo co wszystkie inne-ZAMKNIĘCIE jak nie w tym roku to w następnym.

  2. A ja chodzę to Tesco, jeśli mam taką potrzebę. Jeśli komuś nie podoba się ten supermarket, to w Łowiczu ma wiele alternatyw. Przecież ludzie decydują swoimi pieniędzmi, wszystko weryfikuje rynek

  3. Dokładnie, bałagan i bardzo nieprzyjemny personel, szczególnie jedna pani, co brzydko pachnie

  4. szkoad, ze tego Brytyjskiego shitu nie zamkną, moim zdaniem najgorszy sklep w Polsce, a niektóre panie obsługujące w Łowiczu powinny się uczyć kultury.