W sobotę 14 września warto wybrać się na dziedziniec Łowickiego Ośrodka Kultury, gdzie o godzinie 20 rozpocznie się impreza pod hasłem „Miejski folklor”, czyli przegląd łowickich zespołów hip-hopowych. Wstęp będzie wolny.

Materiały ŁOK

To inicjatywa ucznia I LO i przewodniczącego Młodzieżowej Rady Miejskiej, Szymona Szaleńca, na którą pozyskał grant z realizowanego przez ŁOK projektu „Od Was dla Was”. – Wpadłem na taki pomysł, ponieważ kilku moich znajomych z otoczenia rapuje. Stwierdziłem, że warto wesprzeć to, co robią – mówi nam Szymon, mając nadzieję, że możliwość pokazania się na dużej scenie będzie dla wielu z nich bodźcem do rozwoju kariery.

Na scenie wystąpią przede wszystkim początkujący wykonawcy z Łowicza, zaprzyjaźnieni hip-hopowcy z Kutna i Skierniewic oraz jeden doświadczony raper. Łowicką scenę hip-hopową reprezentować będą: Mateusz Placek (Placo), Przemysław Kołach (Kenny Kołach), Sebastian Miszczak (In fact) i Piotr Jędrzejczak (PiterO) z Domaniewic. W przerwie pomiędzy koncertami, mniej więcej przed godz. 23 planowany jest pokaz yoyo w wykonaniu Marcela Ołubka i Dominiki Stanisławskiej.

Materiały ŁOK
Materiały ŁOK

Komentowanie nie jest możliwe.