Łowicz

Wykończenie wnętrz w mieszkaniu – jak się za to zabrać?

Wykończenie wnętrz w mieszkaniu – jak się za to zabrać?

Zakup czterech kątów w stanie surowym i jego samodzielne wykończenie również jest dla wielu atrakcyjną i pożądaną opcją. Jak się za to zabrać, aby spędzić na remoncie jak najmniej czasu, a jednocześnie uzyskać najlepsze możliwe efekty?

Pani Helena z córką Marią

Pani Helena skończyła sto lat!

– Chyba nie zasłużyłam sobie, żeby wcześniej iść do nieba – żartowała na swoich setnych (!) urodzinach pani Helena Ozimek ze Skowrody w gminie Chąśno. Delegacja z gminy oraz KRUS odwiedziła jubilatkę na os. Starzyńskiego w Łowiczu, gdzie ta co roku przenosi się wraz z córką na zimę.

Dominika i jej fizjoterapeutka Ewelina Kuśmierek podczas zajęć
w Stowarzyszeniu Centrum Inicjatyw Obywatelskich Ziemi Łowickiej. Fot. fot. Tomasz Matusiak

Dominika rozpoczęła terapię w Lublinie

Terapię komórkami macierzystymi w szpitalu w Lublinie rozpoczęła siedemnastoletnia Dominika Skomiał ze Skowrody Południowej w gminie Chąśno, obecnie uczennica II LO w Łowiczu. Internetowa zbiórka na kontynuowanie specjalistycznego leczenia Dominiki ciągle jeszcze trwa.

Jak Agros zagrał miastu na nosie

Jak Agros zagrał miastu na nosie

Biznes to biznes: Agros Nova nie chce już płacić kilkunastu (według szacunków – oficjalnych danych nie mamy) milionów złotych rocznie za oddawanie ścieków ze swej produkcji do komunalnej oczyszczalni przy ul. Filtrowej.