Okolice Łowicza

Fot. arch. NŁ

Pożar w Starym Waliszewie

Dziś, w niedzielę, 14 kwietnia, przed godz. 11. w Starym Waliszewie w gminie Bielawy doszło do pożaru domu jednorodzinnego, na szczęście ogień objął tylko część poddasza.

Boli to, że mówią o nas nieroby! – głos w sprawie strajku nauczycieli na sesji w Domaniewicach

Boli to, że mówią o nas nieroby! – głos w sprawie strajku nauczycieli na sesji w Domaniewicach

– Do pracy nauczyciela potrzebna jest nie tylko wiedza, lecz także serce. Boję się, że po fali hejtu, nauczycielom serca zabraknie – powiedział Ryszard Ogonowski, dyrektor Szkoły Podstawowej w Skaratkach. Dyskusja na temat strajku nauczycieli powróciła przy okazji VI sesji Rady Gminy Domaniewice, która miała miejsce dziś (12 kwietnia).

NIEBORÓW. Akcja charytatywna w ZPO.

6.598,10 zł na rehabilitację Weroniki

– Nie spodziewałam się takiej akcji i zaangażowania tylu ludzi. Zebrane pieniądze zostaną wykorzystane w całości na rehabilitację córki – powiedziała nam Dorota Woźniak, mama siedmioletniej Weroniki z Kompiny w gminie Nieborów po akcji charytatywnej, która odbyła się w czwartek, 11 kwietnia w nieborowskiej szkole.

I Ty możesz pomóc Weronice

I Ty możesz pomóc Weronice

Dziś, 11 kwietnia o godz. 16.30 w nieborowskiej szkole rozpocznie się akcja charytatywna, z której dochód zostanie przekazany na rehabilitację 7-letniej Weroniki Woźniak, uczennicy klasy 0 cierpiącej z powodu kilku poważnych schorzeń oczu.