Delegacja z Łowicza gościła w poniedziałek, 2 października, w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów, gdzie uczestniczyła w spotkaniu z premier Beatą Szydło oraz Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej Elżbietą Rafalską.

Spotkanie nastąpiło po konferencji prasowej, której tematem było m.in. przywrócenie od 1 października obniżonego wieku emerytalnego. Premier dziękowała mieszkańcom, których odwiedziła w czasie kampanii wyborczej, mówiąc: – To właśnie na spotkaniach z Wami, słuchając Was, tworzyliśmy program dobrej zmiany. Teraz konsekwentnie wypełniamy złożone obietnice.

Po części oficjalnej była możliwość spotkania się z premier w kuluarach. Na tę okazję zespół śpiewaczy „Ksinzoki” zadedykował kilka ludowych utworów. Innym łowickim akcentem był pająk łowicki, którego premier otrzymała od Klubu Seniora „Słoneczko” z Bełchowa.

Wizyta delegacji z łowickiego w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów
Wizyta delegacji z łowickiego w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów

Prezent spodobał się jej na tyle, że zażartowała nawet, że jedną z sal w kancelarii trzeba będzie nazwać „pająkową”.

Po zakończeniu tego spotkania była możliwość zwiedzania kancelarii. Grupa mieszkańców powiatu łowickiego uczestniczyła w spotkaniu na zaproszenie sekretarza stanu w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów Grzegorza Schreibera.

8 komentarzy

 1. Cytuje: ” Łowicok
  3 października 2017 at 20:11 · Reply
  WSTYD ŁOWICZ, wstyd Belchow! ” – możesz to troszkę rozwinąć?Dlaczego wstyd?

 2. Widzę, że zarówno tutaj, jak i na Facebooku pospolite ruszenie totalnej opozycji. Na czele oczywiście pan Jankowski. Pieniążki z Niemiec przyszły? Czy Soros zasponsorował ten wasz zryw?

 3. Kosmata, zdradził koalicję pro PiS w powiecie, że do tej pory PiS władzy nie ma – a teraz jaki “działacz” ?!
  Osiągnął szczyt hipokryzji!
  Czy zaufasz Judaszowi?

 4. WSTYD ŁOWICZ, wstyd Belchow!