Łowiczanka Kinga Sęk zadebiutowała jako modelka podczas pokazu najnowszej kolekcji Eli Piorun. Była to nagroda za otrzymanie tytułu Miss Fashion w zeszłorocznych wyborach Księżanki i Księżaka Roku, podczas których projektantka była jurorką.

Ela Piorun zaprezentowała najnowszą kolekcją „Lightining Beauty” w sobotę 17 marca podczas Gali Fundacji św. Patryka F.I.S.P w warszawskim hotelu Hilton.

Zbliżający się sezon w modzie, to w wydaniu pochodzącej z Boczek Chełmońskich projektantki zestawienie romantycznych, kobiecych krojów, ze świeżością kwiatów. Tworząc kolekcję inspirowała się też obrazem Tomasza Sętowskiego „Dama czytająca w myślach”.

 

5 komentarzy

 1. Ela Piorun
  Wykonuje dobra robote!!
  Promuje i jest Polska Marka z Certyfikatem
  jakosciowym!!!
  Wspiera projekty socjalne!!!
  Jeszcze wiecej sukcesow!!!!!!

 2. No NŁ sie rozwija!!!!! Newsy jak sie patrzy. Tylko nagrodę jakąś dać. Jeszcze trochę to będą relacje z niedzielnych obiadków u rodziny i znajomych dawać!!!!

 3. Jestem pd wrazeniem!!
  Gratulacje
  I jeszcze wiekszych sukcesow!!!

 4. gratulacje dla Lowiczanek!, wspaniale kreacje wpadajace w oko, nie mowiac juz o modelkach, jestem z pikulskich wiec I z piorunow jakos tam jestesmy rodzina. Gratulacje!

 5. Łowiczanka poszła 🙂 nie wiem czy dziennikarze NŁ starają sie pisać gwarą to jeśli już – łowicanka posła 🙂 na tym zdjęciu najlepszy jest ten – o wzroście Napoleona 🙂