Decyzję o włączeniu centralnego ogrzewania w spółdzielczych blokach podjął dzisiaj zarząd Łowickiej Spółdzielni Mieszkaniowej. Ogrzewanie ma zostać włączone w środę, 8 maja w godzinach porannych.

– Podjęliśmy taką decyzję obserwując sytuację pogodową oraz prognozy zapowiadające zimne noce, nawet z miejscowymi przymrozkami – powiedział nam prezes spółdzielni Armand Ruta.

Warto więc odkręcić zawory regulacyjne na kaloryferach, żeby uniknąć ich ewentualnego zapowietrzenia.

Spółdzielnia zadecydowała o zakończeniu tegorocznego sezonu grzewczego 25 kwietnia. Nic wtedy nie wskazywało, że mogą nadejść aż tak chłodne noce, jakie są zapowiadane.

– Odebraliśmy w spółdzielni wiele telefonów z prośbą o włączenie centralnego i mając to na względzie zleciliśmy Zakładowi Energetyki Cieplnej ponowne uruchomienie – powiedział nam prezes Ruta.

19 komentarzy

 1. Pozdro dla Ofiary mafii łowickiej

 2. ofiara mafii łowickiej

  Cytuje: ” – Podjęliśmy taką decyzję obserwując sytuację pogodową oraz prognozy zapowiadające zimne noce, nawet z miejscowymi przymrozkami – powiedział nam prezes spółdzielni Armand Ruta.” – bzdura, bo jeśli rzeczywiście byłaby monitorowana sytuacja pogodowa to CO nie powinno być w ogóle wyłączone – jak zrobili właśnie to inni. Dołączam się do ~~~Juszes i ~~Sławek.

 3. Lokator ŁSM

  Ponowne włączenie ogrzewania może to oznaczać tylko tyle, że mimo zakręconych teraz grzejników cena za naliczone zimą jednostki na podzielnikach będzie coraz wyższa, gdyż podstawą wszelkich rozliczeń jest ciepłomierz zainstalowany w budynku. Instalacja w piwnicach oraz klatkach schodowych i łazienkach będzie przecież emitować ciepło. Wyjdzie to w rozliczeniach. Nawet jak ktoś nie potrzebuje ciepła to i tak zapłaci za to dodatkowe grzanie.

 4. Do Sławka…
  Dziękuję za poparcie i ściskam cieplutko…

 5. Pieniądze rzecz nabyta a zapalenie płuc to już problem

 6. Ocieplenie? Kiedy? W czerwcu. Cały maj zimny i przymrozki. Zimna Zośka przed nami. Będzie parę dni cieplejszych i od nowa chłodne dni.

 7. Pogody nie oszukasz… a jak jest w domu noworodek, który potrzebuje ciepła i ma zimne rączki, nóżki i pokasłuje, to aż serce matkę ściska… Jestem zaaaa….
  A tym którym to nie pasuje to proponuję zakręcić grzejniki…. Was to nic nie kosztuje… A chore dziecko to nieszczęście rodziców…. Pozdrawiam

  • Do Juszes, popieram. Jest zimno i nie tylko dzieciom, ludziom starszym i schorowanym. Opiekuję się starszym rodzicem i jestem również bardzo zadowolony. Nie muszę wydawać na leki. Jak widać empatia to nieznany termin. Pozdrawiam

  • No tak, tych noworodków to się teraz narodziło_500+!!!!!

 8. Niedźwiadek

  Ciągle o tych pieniądzach. Pieniędzmi się nie okryję.

 9. Co za ludzie jezu. Ledwo temperatura spadnie już dzwonią. Co za zmarzidupy jakieś , smiech na sali . Ile oni bulą za ogrzewanie te zmarzlaki . Bloki ocieplone a tym dalej zimno hahahahahahahaa

  • Przeciez nie za darmo to ogrzewanie. Dlaczego maja nie grzac!

   • No właśnie nie za darmo,bo gdyby było za darmo to wtedy mogą grzać ile tylko chcą ,a tak trzeba bulić i to nie mało,ale ten kto nie płaci widać nic nie rozumie!!!!!!!!!

 10. Od środy ocieplenie. Wcześniej nie można było tego zrobić?

 11. Kocem się przykryć,a nie dzwonić do ŁSM!#######