Maciej Kania z Łowicza potwierdził nam oficjalnie, że w zbliżających się wyborach samorządowych będzie kandydował na wójta gminy Kocierzew Płd. z ramienia Prawa i Sprawiedliwości. O fotel wójta powalczy z Agnieszką Wojdą, która będzie ubiegała się o reelekcję.

Pogłoski o tym, że Maciej Kania wystartuje w wyborach pojawiły się już po czerwcowej konferencji przed Urzędem Gminy w Kocierzewie Płd., podczas której towarzyszył on wojewodzie łódzkiemu Zbigniewowi Rau podczas przekazywania przedstawicielom gminy czeku w wysokości 192.430 zł na modernizację drogi gminnej od Kocierzewa Południowego do Północnego.

Maciej Kania mieszka w Łowiczu, ma żonę i dwie córki. Prowadzi własną działalność, zajmującą się pozyskiwaniem środków unijnych dla samorządów. W przeszłości był związany ze stadniną koni w Walewicach, występował jako pełnomocnik zarządu Polskiego Związku Jeździeckiego. Wykształcenie ekonomiczne zdobył na uczelni w Irlandii.

4 komentarze

  1. ” Prowadzi własną działalność, zajmującą się pozyskiwaniem środków unijnych dla samorządów ” i tutaj może być szansa dla gminy że coś się będzie działo w gminie

  2. Co Ci z Pisu jeszcze wymyślą? ?

  3. Człowiek znikąd.