Wystawa prac plastycznych nadesłanych przez dzieci i młodzież z gminy Kiernozia będzie eksponowana w sali Gminnego Ośrodka Kultury w tej miejscowości do końca stycznia. Warto ją obejrzeć.

Fot. GOK Kiernozia
Fot. GOK Kiernozia

Uroczyste rozstrzygnięcie XIV Gminnego Przeglądu Dziecięcej i Młodzieżowej Twórczości Plastycznej „Moja Magiczna Bombka” odbyło się jeszcze przed świętami.

Komisja konkursowa wyłaniając zwycięzców brała pod uwagę zaangażowanie, samodzielne wykonanie pracy, rodzaj użytego materiału oraz zgodność z tematyka konkursu.

Po obejrzeniu aż 127 prac postanowiła przyznać w kategorii I (przedszkole) 10 nagród i 10 wyróżnień, w kategorii klas I – III: 4 nagrody i 8 wyróżnień, w kategorii klas IV – VI: 3 nagrody i 5 wyróżnień oraz w kategorii klas VII: 2 wyróżnienia.

Autorzy wszystkich prac konkursowych otrzymali nagrody za udział. – Dziękujemy wszystkim uczestnikom za tak liczny udział w konkursie i życzymy dalszych sukcesów. Dziękujemy także nauczycielom, wychowawcom oraz rodzicom za zachęcanie dzieci i młodzieży do brania udziału w konkursach – powiedziała nam szefowa GOK Kiernozia Beata Lewaniak.

Fot. GOK Kiernozia

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany.