Konkurs plastyczny pod hasłem „Małe i duże skrzata Zgierka podróże” zorganizował powiat zgierski. Mogą wziąć w nim udział dzieci w wieku od 6 do 10 lat. Termin nadsyłania prac mija 24 maja.

Należy narysować, namalować lub wykleić postać skrzata Zgierka w podróży – w dowolnym miejscu, jakie podoba się uczestnikowi konkursu. Następnie pracę należy sfotografować lub zeskanować i wraz ze zgłoszeniem uczestnictwa , które można pobrać ze strony internetowej powiatu zgierskiego, przesłać na adres e-mail: promocja@powiat.zgierz.pl

Komisji oceniającej prace będzie przewodniczył Ambasador Powiatu Zgierskiego Dariusz Młynarczyk z Głowna. Ogłoszenie wyników nastąpi w Dzień Dziecka, 1 czerwca.

Na laureatów i wyróżnionych czekają nagrody (klocki, zestawy kreatywne, zestawy promocyjne z maskotką skrzata Zgierka i książeczką), ufundowane przez organizatora konkursu oraz nagrody dodatkowe od ambasadora.

Skrzat Zgierek to maskotka powiatu zgierskiego, wykonana przez Stowarzyszenie Dolina Skrzatów, częściowo w technice handmade. Zabawka stanowi pakiet z książeczką „Misja Wielka Skrzata Zgierka”, na podstawie której powstały dwie części słuchowiska dla dzieci:

[Regulamin konkursu]

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany.