Dyrektor Szkoły Podstawowej w Łyszkowicach Małgorzata Zielińska ma zamiar w najbliższych wyborach samorządowych ubiegać się o stanowisko wójta gminy Łyszkowice. Wystartuje z listy Prawa i Sprawiedliwości.

M. Zilińska podczas przecięcia wstęgi szkolnej ekopracowni.fot. Urząd Gminy Łyszkowice
M. Zilińska podczas przecięcia wstęgi szkolnej ekopracowni.fot. Urząd Gminy Łyszkowice

O jej kandydaturze na wójta nieoficjalnie mówiono w gminie już cztery lata temu, wtedy jednak nie zdecydowała się kandydować. Inaczej jest tym razem – chęć ubiegania się o najważniejsze stanowisko w gminie potwierdziła w telefonicznej rozmowie z Nowym Łowiczaninem, jak i również to, że będzie kandydatką PiS.

Przyznała, że już w przeszłości miała propozycje startu wyborach samorządowych z różnych komitetów, do tej pory jednak nie była nimi zainteresowana. – O swoich założeniach i programie powiem w odpowiednim czasie – mówi.

Małgorzata Zielińska jest trzecią, po Adamie Rucie (urzędujący wójt) i Piotrze Klimkiewiczu, osobą, która potwierdziła nam chęć ubiegania się w tym roku o stanowisko wójta gminy Łyszkowice.

34 komentarze

 1. P. Małgorzata, hmmm…, sama przyczyniła się do obniżenia poziomu szkoły która kieruje poprzez zatrudnianie nie nauczycieli wykwalifikowanych i z powolaniem tylko swoje znajome. Kumotersrwo i obluda. Osoba fałszywa i zaklamana. Takie jest moje zdanie o tej osobie.

 2. Sądząc po agresywnych wypowiedziach to panowie, kontrkandydaci chyba się tej kobiety przestraszyli i dlatego atakują

 3. Jak ona sobie nie może sobie dawać rady w szkole to chce kandydować na wójta naszej gminy? Za małe ma zarobki w szkole? Znów złodziejstwo sie zacznie w gminie? Pan Ruta jest 100 razy lepszym kandydatem!!!

 4. przecież Ona pracuje w tej gminie ponad trzydzieści lat. Więc zna ją jak mało kto. Dobry kandydat !

 5. Dobra wiadomość, to babka z jajami !!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  POWODZENIA

 6. A co ta Pani by robiła w tej Gminie jak w Szkole sobie nie radzi a co dopiero jako Wójt, chyba że nadal utrzymywac siedziały układ urzędasów i klepać kase od pierwszego do pierwszego. Ruta obiecał w kampani że zrobi porządek a jeszcze lepszą sitwe zawiązał, nawet z zarzutami karnymi awansuja na wyższe stołki.

 7. Nie wierze, ta pani zrobiła bagno i dno z naszej szkoły, a teraz chce zniszczyć gminę w której nota bene nawet nie mieszka Przed rządami tej pani nasza szkoła miała naprawdę wysoki poziom, teraz….. szkoda mówić.

 8. Pani Małgosiu, jak nie Pani to kto !!!!!!
  Powodzenia

 9. Trzymam kciuki za Panią dyrektor nareszcie będzie pożądek a nie kumoterstwo ?

 10. im więcej takich kandydatów tym lepiej dla Ruty, głosy sie porozbijają a on już o swój elektorat zadba i ich wymiecie jednym strzałem. Jak na razie Ruta może spać spokojnie bo ci kandydaci to nawet na referentów w Urzędzie się nie nadają.

 11. Bardzo dobra wiadomość – PRECZ Z KOMUNĄ !!!

 12. Mieszkaniec Gzinki

  Fantastyczna wiadomość! Kandydat godny stanowiska. Brawo za decyzję i powodzenia Pani Małgorzato!

 13. Przecież ona nawet nie jest z naszej gminy !!! Kiedyś z Trautem w parze , teraz z Rutą pod rękę , no i jeszcze chce wójtem być …… co tu się dzieje !!!

 14. A gdzie zdjęcie? ze zbawcą ,namiestnikiem ,naczelnikiem,prezesem, wodzem narodu,albo chociaż z najlepszą Panią premier po 89 roku

 15. To już w Łyszkowicach raczej normalnie nie będzie.

 16. Panie Wolski jakie ma Pan wykształcenie?

 17. Nie znam – nie komentuję!

 18. Czy to jest żona Pana Zielińskiego z Łowicza, byłego radnego w Łowiczu?

 19. Może w końcu jej uda się wybudować przystanki kolejowe w Grudzach Starych i Grudzach Nowych. Bo ekipa Trauta przegapiła taką możliwość.

 20. Brawo. Nareszcie jest na kogo głosować !!!!!! Wszyscy na wybory.

 21. Brawo. Pogonić tego Ormowca.

 22. Kolejny niewypał.

 23. Powodzenia pani Małgorzato, trzymamy kciuki

 24. Ale sie pchaja do koryta+Gdyby przyszlo im urzedowac za Bog zaplac,pewnie nie byloby chetnych!

 25. Co za porażka aby tylko nie ona, to juz nie ma normalnych ludzi i znowu wegetacja następne cztery lata.

 26. Przepraszam to wreszcie Małgorzaty czy Dorota?