Dzisiaj Dzień Matki. Matka to słowo z rzędu tych, które poruszają w nas najczulsze uczucia. Mama to dla wielu z nas najważniejsza osoba w życiu. Dzisiejsze święto jest najlepszą okazją, aby podziękować jej za miłość, a także trud włożony w opiekę i wychowanie.

fot. Agnieszka Antosiewicz

Bycie matką to najpiękniejsza, najważniejsza, a czasami najtrudniejsza rola kobiety. Matka jest z dzieckiem od pierwszych chwil życia, a potem towarzyszy mu we wszystkich wzlotach i upadkach. I zawsze możemy liczyć na jej bezinteresowną miłość. Dziś pragniemy jej za to wszystko podziękować.

Skorzystało z tej okazji kilku przechodniów, których spotkaliśmy dzisiaj rano, 26 maja, na ulicach Łowicza i Głowna. Z naszych filmów dowiedziecie się, czego życzą swoim mamom w dniu ich święta.

Ciekawostką może być to, że Dzień Matki, choć w różnych terminach, jest obchodzony aż w 140 krajach na świecie. W Polsce ma już ponad stuletnią tradycję.

Jeśli też chcecie zamieścić życzenia dla swoich mam, to możecie je publikować w komentarzach pod tym artykułem. No i pamiętajmy też o Dniu Ojca, który przypada 23 czerwca!

3 komentarze

  1. Ola fajna z Ciebie dziewczyna, masz chłopaka czy jestes wolna?

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany.