– Magda Wieclawska potrzebuje pilnie naszej pomocy, a my najlepiej pomagamy tańcząc, dlatego „krótka piłka”, szybka akcja i działamy – napisała na Facebooku Joanna Gałka-Walczykiewicz ze studia Rampa. Nie po raz pierwszy postanowiła zorganizować charytatywny maraton zumby. Tym razem celem jest pomoc 17-letniej łowiczance w zbieraniu pieniędzy na walkę z rakiem.

Magda Więcławska
Magda Więcławska

Maraton dance fitness zaplanowano na niedzielę, 15 stycznia w godz. 16-19.30 w restauracji Szkiełka w Łowiczu. Organizatorka napisała krótką wiadomość „Pilna sprawa – potrzebna pomoc” do zaprzyjaźnionych instruktorów zumby. Swoją obecność potwierdzili jej już: Adrianna Marjańska z Łodzi, Kinga Juźwiuk, Justyna Sękalska, Magda Kapuścińska i Paula Burchart ze Skierniewic, Joanna Zielińska z Kutna, Marta Kasińska z Głowna, Dominika Kłosińska z Jeżowa i Kamil Solski z Żyrardowa.

W rozmowie z nami dodała, że nie będzie jednej gwiazdy, a wszyscy instruktorzy prowadzący go będą tak samo ważni. Dlatego akcję nazwała „Integracja dla Magdy. Wystarczy chcieć. Maraton Dance Fitness”.

Za wstęp na maraton pieniądze wrzucane będą do puszki. Nie ma sztywno określonej kwoty, ale organizatorka sugeruje, aby było to co najmniej 10 zł.

1 komentarz

  1. Agnieszka K.

    Jestem pełna podziwu,wzruszona że tyle osób pomaga Madzi.Bardzo bardzo dziękuję za okazywane serce i wsparcie 😉

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany.