Niewiele zabrakło kandydatowi KW Łowickie.pl na burmistrza Łowicza do tego, aby wejść do II tury. Mariusz Siewiera powiedział nam jednak, że czuje się wygrany, ponieważ jeśli potwierdzą się nieoficjalne jak na razie informacje, jego komitet ma szanse na 6 mandatów w Radzie Miejskiej.

Mariusz Siewiera w gronie współpracowników, w czasie nocy wyborczej, w siedzibie sztabu przy ul. Mostowej.

– To byłby wymarzony wynik i wielki sukces, bo Łowickie.pl nie ma takiego zaplecza ani materialnego, ani politycznego jak Krzysztof Kaliński czy PiS – powiedział nam Siewiera. I kilka razy w rozmowie z nami powtarzał, że Łowickie.pl to drużyna, więc liczy się jej ogólny końcowy wynik, nie tylko indywidualny.

Dlatego liczy na oficjalne wyniki wyborów do Rady Miejskiej i Rady Powiatu Łowickiego. Cieszy go też, że Piotr Klimkiewicz, który startuje na wójta gminy Łyszkowice, z KW Łowickie.pl dostał się do II tury. – Mocno go wesprzemy, mam nadzieję, że wygra – powiedział nam Siewiera.

17 komentarzy

 1. Dobrze byłoby, gdyby Kaliński dogadałby się z Siewierą. Wtedy PiS poszedłby w Łowiczu w odstawkę. Powstałaby w mieście stabilna koalicja, a pisowcy za 5 lat mogliby pisać, że marzy im się Łowicz.

 2. medal z kartofla zabrał ci drugą turę -zabrakło pokory..

 3. łowickie.pl ?? dlaczego to nie działa w sieci ?? pewnie wasz program lewaczki też tak by działał 😛

 4. wypad lewaki z PO 🙂

 5. Niestety chłopie położyła cię debata. Wniosek jest jeden. Podczas kampanii trzeba być spokojnym i opanowanym, gdyż harcowanie nie wszystkim się podoba. Prawdopodobnie byłbyś w II turze wyborów. Natomiast wynik komitetu bardo dobry.

 6. No tak. Pan Siewiera poniósł zwyciestwo. Z kretesem.

  • czy z takim kretesem? był zarz koło Wolskiego. ale faktycznie odpadł. dwóch młodych ludzi. Czy istnieje szansa na współpracę miedzy nimi dla dobra miasta ??

 7. Uznanie dla całej ekipy. Starcie z gigantycznym zapleczem PiS i starymi wygami od Kalińskiego to nie lada wyzwanie. Szacunek za podjęcie walki. Program fajny i w większości do zrealizowania. Widocznie ludzie lubią populizm i obietnice bez pokrycia. Mam nadzieję że Łowickie.pl nadal będzie działać jako NGO i z kożyćią dla nas wszystkich z dala od polityki a bliżej ludzi jak dotychczas. Trzymam kciuki.

  • Gratuluję też uważam, że to wielki sukces łowickie.pl a Radny Wójcik znów największe poparcie w mieście! Brawo brawo jesteśmy z Wami

  • Trzeba być nie tylko fajnym i dowcipny. Trzeba jeszcze pokazać coś więcej wyborcom. Może ludzie boją się, że brak ogłady może wskazywać na ogólną niewiedzę i narażą miasto na ośmieszenie lub straty z powodu ignorancji. Dla wielu lepszy diabeł znany niż nieznany.

 8. na zdjęciu wielcy wygrani…

 9. Gdyby nie debata to pewnie byłoby inaczej.

 10. Czuć a być to dwie różne rzeczy :))

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany.