Wydajne i tanie komputery biznesowe – specjalność firmy HP

HP, czyli Hewlett-Packard to amerykańskie przedsiębiorstwo informatyczne założone na początku 1939 roku. Firma specjalizuje się nie tylko w produkcji drukarek i urządzeń wielofunkcyjnych, ale także notebooków lub komputerów stacjonarnych. HP znane jest z wypuszczania na rynek wysokiej klasy laptopów biznesowych i to właśnie one stanowią lwią część oferty renomowanych dealerów sprzętu poleasingowego. Tanie laptopy poleasingowe HP można kupić na stronie https://rnew.pl/pl/menu/laptopy/popularni-producenci/hp-185.html. Dlaczego warto zainteresować się seriami Elitebook oraz ProBook?

Przede wszystkim ze względu na fakt, że laptopy poleasingowe HP słyną ze znakomitego balansu między jakością produktu, a jego finalną ceną. Za niespełna 1000 zł możemy stać się właścicielami notebooka o bardzo wydajnych podzespołach. Idealnym przykładem jest Elitebook 820, który został wyposażony w procesor Intel Core i5, 8 GB pamięci RAM oraz dysk twardy typu SSD. Całość gwarantuje niezawodną szybkość i zastosowanie nie tylko do przeglądania internetu. Laptop poleasingowy HP Elitebook 820 może posłużyć także jako stacja do gier lub do uruchamiania nieco bardziej zaawansowanych programów graficznych. Bardzo podobną specyfikacją techniczną cieszą się poleasingowe notebooki HP ProBook. Najczęściej spotykanym jest model 430, który w odróżnieniu od Elitebook 820 posiada dwukrotnie mniejszą wybudowaną pamięć RAM. To urządzenie idealne do pracy biurowej!

Latitude, czyli notebooki na każdą kieszeń

I to dosłownie. W ofercie niemalże każdego renomowanego dealera komputerów poleasingowych znajdziemy markę Dell. Jest to jeden z liderów produkcji biznesowych notebooków na każdą kieszeń. To właśnie cecha charakterystyczna serii Latitude, w której znajdziemy takie modele jak E6420 lub E6440. Ich poleasingowa cena nie przekracza 1000 zł, a jakość podzespołów spokojnie klasyfikuje ten sprzęt, jako laptop idealny do surfowania po internecie, uruchamiania nieco bardziej wymagających aplikacji lub starszych tytułów gier.

W ofercie przeróżnych sklepów znajdziemy także model Dell Latitude E7440 z procesorem Intel Core i7. Poleasingowa wartość tego notebooka oscyluje w granicach 1600 zł. Bardzo wydajny procesor w połączeniu z szybkim dyskiem SSD oraz 8 GB pamięci RAM sprawia, że E7440 to komputer skrojony pod granie lub profesjonalną obróbkę materiałów wideo.

ThinkPad – najpopularniejsza seria komputerów biznesowych

Prawdopodobnie nie ma w tej chwili ani jednego biura na świecie, w którym nie byłby używany notebook serii ThinkPad produkowanej przez chińską firmę Lenovo. Model ten przed laty wychodził z fabryki gigantycznego koncernu informatycznego IBM. Co świadczy o tak dużej popularności stacji ThinkPad? Przede wszystkim bardzo wydajne podzespoły. Już budżetowe opcje posiadają układy gwarantujące płynne działanie nawet w bardzo najbardziej wymagających procesach. Podobnie jak Dell Latitude, tak również Lenovo ThinkPad dba o zaspokojenie potrzeb niemalże każdego klienta. W ofercie dealerów poleasingowych znajdziemy modele T520, których wartość nie przekracza 800 zł, jak i również T440p lub nawet ultrabooki o wartości odpowiednio 1600 zł oraz ponad 2000 zł.

Komentowanie nie jest możliwe.