Dzisiaj, 22 lutego, w sali barokowej Muzeum w Łowiczu odbyła się uroczysta gala, w czasie której kolejne firmy i instytucje z naszego terenu odebrały Marki Regionalne i Super Markę „Łowickie”.

Na początku uroczystości minutą ciszy uczczono zmarłego wczoraj bp Alojzego Orszulika, zaś występujący muzycy z Witold Janiak TRIO zadedykowali mu swój koncert.

W tym roku markę otrzymali: „Oberża pod Złotym Prosiakiem” w Nieborowie, Lamela Sp. z o.o. z siedzibą w Łowiczu, Uczniowski Klub Sportowego „Błyskawica” z Domaniewic oraz Muzeum Ludowe w Sromowie. Super Markę Regionalną „Łowickie” otrzymał Folkstar.

Statuetki wręczyli m.in. starosta Marcin Kosiorek i wicestarosta Piotr Malczyk w towarzystwie Miss Polski 2018 Olgi Buławy. Nagroda daje jej laureatom możliwość sygnowania swoich produktów i działalności charakterystycznym barwnym kodem kresowym.

 

Więcej o tym, czym zajmują się nagrodzone firmy i klub sportowy, a także, jakie znaczenie ma dla laureatów przyznana nagroda – przeczytasz w najbliższym wydaniu Nowego Łowiczanina.

Zachęcamy do oglądania galerii zdjęć i filmów z gali.

9 komentarzy

  1. Misiewicz

    Ile kosztował udział pani Miss, z którą tak chętnie fotografowali się chłopcy z ŁAS?

  2. Jak w PRL. Za dużo krzeseł pustych było to się piękną młodzieżą z łapanki zapełniły.

  3. Łowiczak

    Wstyd odbierać nagrodę. Szczerze dziwie się tym ludziom. Najmniej Błyskawicy, bo to już pieśń przeszłości. Zaścianek!

  4. widać jak nowa władza szanuje ludzi po obecności troche piśorów i żeby nie było głupi to trzeba było dowieść pracowników ze starostwa a sala i tak świeci pustkami BRAWO KOSIOREK MALCZYK MICHALAK i główny celebryta WOJCIECHOWSKI

  5. Jeden głupszy od drugiego. Pustostan w pierwszym rzędzie. Jacy oni niechlujni, tłuste prosiaki. Chociaż miss ładna.

  6. Już wręczone? O wynikach było wiadomo jeszcze zanim zostały złożone wnioski.

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany.