Dopiero co wczoraj w Muzeum w Nieborowie gościła ekipa programu „Pytanie na śniadanie” z TVP 2, a już dzisiaj o godzinie 11.15 materiał zachęcający do zwiedzania nieborowskiego parku wyemituje konkurencyjna stacja w programie śniadaniowym „Dzień Dobry TVN”.

Kurator Muzeum w Nieborowie i Arkadii Monika Antczak powiedziała nam, że kilka dni temu telewizja TVN zbierała materiał do programu o Muzeum Narodowym w Warszawie i podległym jemu placówkom. W tym celu pani kurator nagrała telefonem komórkowym krótki filmik, na którym pokazuje piękno nieborowskiego parku i przypomina, że ogrody w Arkadii i Nieborowie ponownie zostały otwarte i można je odwiedzać. Filmik przesłała ekipie filmowej, ale przyznaje, że nie wie, jaką jego część zdecyduje się ona wykorzystać w dzisiejszym programie.

Monika Antczak powiedziała nam, że w związku z tym, że pałac nadal pozostaje zamknięty, pracownicy wszystkich działów przenieśli się do pracy w ogrodzie. – Nasza pani ogrodnik Agnieszka Chmielewska cieszy się, że wreszcie ma pomocników – słyszymy.

“Pytanie na Śniadanie” z wizytą w Nieborowie [aktualizacja]

Jak dowiadujemy się, zainteresowanie zwiedzaniem parków w Nieborowie i Arkadii jest w ostatnim czasie bardzo duże. Tylko w ostatni weekend odnotowano 3,5 tys. zwiedzających. Przypominamy, że parki są czynne codziennie w godzinach od 10 do 18.

1 komentarz

  1. Kto tu przyjedzie jak łowiccy policjanci solą mandaty obcym rejestracjom.

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany.