Tegoroczni maturzyści z ZSP nr 4, w sobotę 5 stycznia, o godz. 18. tradycyjnym polonezem rozpoczęli swoją studniówkę – pierwszą w tym roku i pierwszą w niedawno otwartym Domu Weselnym “Mediolan”.

W sumie w studniówce udział bierze 120 par, są to uczniowie pięciu klas, dwóch licealnych i trzech technikum. Bawiącym się życzenia złożyli: wicestarosta powiatu łowickiego Piotr Malczyk, przewodniczący Rady Powiatu Łowickiego Marek Jędrzejczak, burmistrz Łowicza Krzysztof Kaliński i przewodniczący Rady Miejskiej Henryk Zasępa, a także dyrektor szkoły Ewa Bury.

Poniżej zdjęcia i filmy z poloneza

 

10 komentarzy

 1. soplicowo i rejent to dziury zabite dechami i jedzenie też kiepskie!!!!!!!!!!!!!

  • Z tym ze dziury to się zgodzę, ale szamkę mają dobrą. Mediolany, Edeny i Wiednie to im nawet do pięt nie dorastają.

 2. Maturzyści się bawią :))) Jeden tak się zabawił, że Policję trzeba było trzeba wzywać.

 3. Jedyny w życiu bal trzeba sp….ć. Wesel można mieć kilka. Ale studniówka!!! jedna. Co za złośliwy debil. Lepiej sołtysowi stodoła by się spaliła jak ma się udać studniówka. To Reymont dostał nobla za opisanie samosądów na tym terenie. Co za niedouczony komentuje barbarzyński sabotaż w taki sposób na lowicz24. Hitlerowcy za sabotaż stawiali pod mur. Tu też powinno być podobnie. A policja umorzy sprawę, bo wiedzą kto to. Pewno ORMOwcy.

 4. Kumak, kiepski żart z tym super jedzeniem, chyba nie masz porównania z innymi salami.

 5. Coś wspaniałego. Tylko młodzi mogą mieć taką fantazję. Szkoda że nikt z nich nie wróci do Łowicza. Starym należy się przyglądać. Panie burmistrzu proszę pomyśleć!

 6. Wala , do Strzelcea bliżej , jedź sobie teraz 35 km drogami zabitymi dechami , kobieto , Mediolan to sala nie tylko bliżej , ale z super jedzeniem ! Twierdze tak , bo byłem na kilkunastu imprezach w lokalach Wiedeń Eden , zawsze perfekcyjnie ! Pozdrawiam Właścicieli.

 7. W tym roku wszyscy polecieli na nową salę na Strzelcewie…co tam jest takiego urzekajacego? Moze promocja cenowa.. Soplicowa i Rejenta nikt nie pobije!

 8. To ma być melodia do poloneza? Porażka

  • Jak najbardziej są to polonezy. Polonez studniówkowy nie musi być jednoznaczny z najbardziej oklepaną melodia z “Pana Tadeusza ” 😉