Warszawska niepubliczna uczelnia Collegium Humanum we współpracy ze stowarzyszeniem Łączy nas Łowicz rozpoczęła rekrutację na menedżerskie studia podyplomowe MBA Executive Master of Business Administration.

Fot. Collegium Humanum
Fot. Collegium Humanum

Jeśli zbierze się grupa 25 osób chętnych do odpłatnego studiowania, weekendowe zjazdy będą odbywały się w sali konferencyjnej w Łowiczu lub Nieborowie.

– Mamy nadzieję, że to będzie zalążek czegoś większego. Do tej pory na takie studia trzeba było dojeżdżać do większych miast, Łodzi czy Warszawy – powiedział nam Krystian Cipiński z ŁNŁ. Zajęcia – o ile zbierze się 25-osobowa grupa – mają rozpocząć się w marcu.

Na tę chwilę jeszcze nie wiadomo czy weekendowe zjazdy studentów będą odbywały się w Łowiczu (rozmowy co do sali trwają) czy w hotelu Rozdroże w Nieborowie. Chodzi również o bliskość bazy noclegowej oraz cateringowej, z której mogliby korzystać studenci.

– Widzimy potencjał w Łowiczu i okolicach – powiedział nam Przemysław Cichocki, pełnomocnik uczelni ds. studiów podyplomowych.

Absolwenci MBA Collegium Humanum otrzymują dyplom uzyskania kwalifikacji potrzebnych kandydatom na członków organów nadzorczych spółek z udziałem Skarbu Państwa.

Studia są oczywiście odpłatne, po szczegóły odsyłamy bezpośrednio do uczelni.

12 komentarzy

 1. 10.000 PLN za rok, to szok …

 2. każdy , kto wyżej, będzie się starał o dofinansowanie tych studiów, nie zapłaci przecież z własnej kieszeni

 3. Ścisk D...

  Może w końcu naczelnikostwo kwalifikacje uzupełni. Będzie kadra jak ta lala lala laj

 4. Wszyscy Wy Księżacy Lowiccy tylko ciāgle gderacie,brac sie do roboty i wymyślać nowe rzeczy.A moze radnym diety zmniejszyć przecież maja spolecznie pracować!!!!

 5. Dziwne to pracownik Urzedu Miasta wcześniej pracownik ŁOK u dzwoni i rozmawia w godzinach pracy i załatwia Studia w Łowiczu… a potem promuje swoje ugrupowanie polityczne…. Dlaczego nie w współpracy z Miastem Łowicz ???? Toć chyba pan Krystian jest urzędnikiem miejskim… chyba że coś przemilcza … A redaktor za mało dociekliwy… Pomysł warty poparcia…

  • Wiele osob udziela wywiadów w godzinach pracy. Niektórzy nawet sami dzownią do mediów ze swoimi newsami 😀 a jeszcze inni pracownicy pracuja w jednostkach podległych Urzedu a na sesjach gryzą rękę Burmistrza, to jest prawdziwa arogancja i brak wdziecznosci za “pracę” tym bardziej jak się samemu zwalnia
   z jednostki Starostwa z PCPR.

 6. a i jestem ciekawy czy mieszkańcy Łowicza też będą tak negatywnie się wypowiadać o uczelni i prowadzonych tam zajęciach pomimo nikłej wiedzy nt szkolnictwa wyższego jak to było w przypadku MWSH-P (której budynki zostały rozprzedane z poklaskiem mieszkańców) czy wydziału zamiejscowego SGGW? pożyjemy -zobaczymy 😀

 7. a czy ten gość, który tak swobodnie wypowiada się o studiowaniu i studiach podyplomowych sam ukończył jakąś uczelnie? czy tylko szkołę średnią? Nie wiem – pytam…

 8. Proszę…

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany.