Ze względu na kiepskie warunki pogodowe i stojącą na murawie wodę, mecz 14. kolejki III ligi, w której KS Pelikan Łowicz miał zmierzyć się z MKS Ełk, został przełożony. Nowy termin spotkania nie jest jeszcze znany.

Fot.: Paweł A. Doliński

14. kolejka III ligi – grupa I:
KS Pelikan Łowicz – MKS Ełk odwołany.
Sędziował: Krzysztof Korycki (Warszawa).

TS Konsport Sokół Aleksandrów Łódzki – KS Ursus Warszawa 0:2 (0:1); br.: Maciej Mąka (43) i Przemysław Sztybrych (66).
ŁKS 1926 Łomża – KS Warta Sieradz 0:1 (0:0); br.: Marcin Kacela (77).
Rolimpex GKS LZS Wikielec – CWKS Legia II Warszawa 3:0 (2:0); br.: Remigiusz Sobociński (9), Piotr Kacperek (36) i Cezary Nowiński (76).
KS Polonia WarszawaRTS Widzew Łódź 1:1 (1:0); br.: Tomasz Chałas (23) – Daniel Gołębiewski (66 karny).
OKS Sokół Ostróda MLKS Victoria Sulejówek 0:1 (0:0); br.: Samuelson Odunka (60).
RKS Lechia 1923 Tomaszów Mazowiecki – MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki 2:2 (0:0); br.: Wiktor Żytek 2 (82 karny i 90+4) – Kamil Dankowski 2 (55 i 77).
KS Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie – MKS Kaczkan Huragan Morąg 1:1 (0:1); br.: Marcin Kajca (67 karny) – Piotr Łysiak (41).
BKS Tur Bielsk Podlaski – ZKS Olimpia Zambrów 0:4 (0:3); br.: Kamil Jackiewicz 4 (16, 28, 31 i 60).

Zaległy mecz 12. kolejki III ligi – grupa I:
KS Polonia Warszawa – MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki 2:2 (1:0); br.: Mariusz Marczak (36) i Bartosz Wiśniewski (81) – Mateusz Gabrych (70) i Karol Drwęcki (90+3).

1. RTS Widzew Łódź (2) 14 31 29-10
2. TS Konsport Sokół Aleksandrów Łódzki (1) 13 31 22-7
3. RKS Lechia Tomaszów Mazowiecki (3) 14 27 23-17
4. KS Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubuskie (4) 14 27 24-20
5. MLKS Victoria Sulejówek (6) 14 24 27-22
6. MKS Kaczkan Huragan Morąg (5) 14 24 19-15
7. KS Ursus Warszawa (10) 14 21 14-16
8. CWKS Legia II Warszawa (7) 14 20 26-17
9. KS Polonia Warszawa (8) 14 20 21-13
10. KS Pelikan Łowicz (9) 13 18 31-24
11. ZKS Olimpia Zambrów (12) 14 18 17-21
12. MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki (14) 14 15 25-26
13. KS Warta Sieradz (16) 14 15 18-22
14. MKS Ełk (11) 13 15 11-13
15  ŁKS 1926 Łomża (13) 14 15 12-20
16. OKS Sokół Ostróda (15) 13 14 16-20
17. Rolimpex GKS LZS Wikielec (18) 14  6 13-27
18. BKS Tur Bielsk Podlaski (17) 14  5   5-44


15. kolejka III ligi – grupa I (2017.11.03-05):
CWKS Legia II Warszawa – KS Pelikan Łowicz (n, godz. 12.00)
MLKS Victoria Sulejówek – TS Konsport Sokół Aleksandrów Łódzki (ptk, godz. 19.00)
MKS Kaczkan Huragan Morąg BKS Tur Bielsk Podlaski (s, godz. 13.00)
MKS Ełk – KS Polonia Warszawa (s, godz. 13.00)
KS Ursus Warszawa KS Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie (s, godz. 13.30)
ZKS Olimpia Zambrów Rolimpex GKS LZS Wikielec (s, godz. 14.00)
KS Warta Sieradz – RKS Lechia 1923 Tomaszów Mazowiecki (s, godz. 14.00)
MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki OKS Sokół Ostróda (s, godz. 16.00)
RTS Widzew Łódź ŁKS 1926 Łomża (s, godz. 18.00)

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany.