Doskonały rezultat osiągnęli zawodnicy WKS Meteor Reczyce w meczu sparingowym z LKS Fenix Boczki Chełmońskie rozegranym w niedzielę, 29 lipca 2018 roku. Przed własną publicznością podopieczni trenera Mariusza Sałudy pokonali rywala 9:0.

Hubert Wojciechowski i Mateusz Białek, liderzy Meteoru Reczyce. Fot.: WKS Meteor Reczyce.

Wprawdzie to dopiero okres przygotowań przed ligą, ale widać że drużyna z Reczyc ambitnie podchodzi do swoich obowiązków i walczy o każdą piłkę. Fenix nie miał do końca pomysłu na grę z Meteorem, stąd wysoka wygrana gospodarzy. Mecz podzieliny był na trzy odsłony, ze względu na wysoką temperaturę. Najskuteczniejsze były dwie skrajne tercje meczu, w których Meteor zdobył po cztery bramki.

– Wynik jest sprawą drugorzędną, ale cieszy skuteczność. Nikt w przerwie nie odszedł z drużyny i przyszło kilku wartościowych chłopaków. W drużynie jest dobra atmosfera, dobra frekwencja na treningach, więc nic tylko pracować i czekać na start ligi – mówi prezes i trener zespołu WKS Meteor, Sałuda.

Sparing:
WKS Meteor Reczyce – LKS Fenix Boczki Chełmońskie 9:0 (4:0, 1:0, 4:0); br.: Jakub Siatkowski 4, zawodnik testowany 2, Albert Krawczyk, Mateusz Białek i Kamil Małek.
Meteor: Filip Dąbrowski – Adam Małek, Albert Krawczyk, Jakub Golisz,  zawodnik testowany – zawodnik testowany, Mateusz Białek, Robert Kubiak, Hubert Wojciechowski – Jakub Siatkowski, Malek Małek oraz Kamil Małek.

Sparingi WKS Meteor Reczyce:
2018.08.05 (n), godz. 11.00: WKS Meteor Reczyce – LKS Sokół Popów
2018.08.12 (n), godz. 11.00: I runda Pucharu Polski: WKS Meteor Reczyce – KS Jutrzenka Drzewce (liga okręgowa)
2018.08.19 (n): WKS Meteor Reczyce – OSP Iskra Głowno
2018.08.26 (n): WKS Meteor Reczyce – GLKS Sierakowianka Sierakowice

Fot.: WKS Meteor Reczyce.
Fot.: WKS Meteor Reczyce.

Komentowanie nie jest możliwe.