Dziś, w niedzielę, 9 czerwca, około godz. 14.15 Komenda Powiatowa Policji w Łowiczu otrzymała zgłoszenie o odnalezieniu ciała mężczyzny w okolicach Czatolina.

 

Policja. Zdjęcie zastępcze NŁ
Policja. Zdjęcie zastępcze NŁ

Jak udało nam się dowiedzieć od mieszkańców wsi, to 48-letni mężczyzna., który wyszedł z domu we wtorek, 4 czerwca, jak sądziła rodzina do pracy. Jednak od tamtego momentu kontakt z nim się urwał. W sobotę, 8 czerwca, bliscy zgłosili w łowickiej komendzie zaginięcie. Podjęli też poszukiwania na własną rękę, odwiedzając miejsca w których często przebywał i penetrując okolicę dróg, którymi zwykł się poruszać. Ciało znaleźli w zakrzaczeniach przy drodze wiodącej do pól, w okolicach wiaduktu nad autostradą A2 w Czatolinie.

 

Rzecznik prasowy łowickiej policji Urszula Szymczak, potwierdziła nam iż znaleziono ciało mężczyzny, a obecny na miejscu prokurator nakazał jego zabezpieczenie. Czynności zakończono około godz. 17.

 

Można się spodziewać, iż w toku prowadzonego śledztwa zostanie zlecona sekcja zwłok, mająca przybliżyć okoliczności śmierci mężczyzny.

Komentowanie nie jest możliwe.