Do naszej redakcji wpłynęło kilka dni temu pismo podpisane przez połowę mieszkańców bloku przy ul. Ciemnej w Łowiczu. Skarżą się oni na uciążliwości związane z działającym w budynku „domem schadzek”.

W ich odczuciu w bloku pojawia się dużo przypadkowych osób, które zachowują się głośno i zanieczyszczają klatki schodowe. Obawiają się, że mogą być niebezpieczni i nie podoba im się to, że blok będzie kojarzony z takim miejscem.

To samo pismo zostało wysłane również do ŁSM, prokuratury, urzędu skarbowego oraz na policję. Jego autorzy liczą na reakcję służb, która zakończy ową działalność. Jak to wygląda od strony spółdzielni i policji – przeczytasz w najnowszym numerze Nowego Łowiczanina.

5 komentarzy

  1. Panie przyjeżdżają już tam kilka lat a mieszkańcy dopiero się dowiedzieli. HAHAHA

  2. ofiara mafii ŁOWICKIEJ

    Około 10 lat trwa zmasowany najazd Zielonych Ludzików -z całej Polski – na Łowicz i nie tylko więc gdzie mieli zaspakajać swoje potrzeby seksualne? Na 10 aut aż 8/osiem/ to były auta z obcą rejestracją i tak właśnie wyglądały ulice Łowicza. To była masakra! Przecież ten “Dom Schadzek” trwa nie od dzisiaj więc dlaczego dopiero teraz zrobiono alarm? A czym sie różnią te dziewczyny od sprzedajno-mafijnej zarazy?! Kto CZYNI WIĘKSZE ZŁO?!

  3. To może u siebie wynajmij? W dupe sobie wsadz takie rady, a jak zaboli, to krzycz. Głupek.

  4. Jezeli dziewczyny sobie zarabiaja uczciwie,to dlaczego im tego zabronic?Babciom i dziadkom radze sie uciszyc,tez byli kiedys piekni i mlodzi wraz z wiekiem przychodzi kryzys..trzeba byc tolerancyjnym..

    • A skąd wiesz ze to dziewczyny . A ty też będziesz stary i to niedługo a wtedy zobaczymy jak będziesz przechodził kryzys .

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany.