Z okazji Mikołajek, na oddziale pediatrycznym łowickiego szpitala pojawił się dzisiaj rano Mikołaj z ekipą pomocników. Prezentami zostały obdarowane wszystkie przebywające na oddziale dzieci, których było 20 – mające od 2 tygodni do 17 lat, a także personel. Dzieci otrzymały poduszeczki, pluszaki, książeczki z bajkami i słodycze.

Ekipa przyniosła też ze sobą upominki dla oddziału – stolik do pokoju matek, kilkanaście lampek na stoliki, odtwarzacze DVD i bajki na płytach.

W roli Mikołaja wystąpił Jacek Rybus, który już wchodząc na oddział wołał: How, how, how! Czy są tutaj jakieś dzieci? Jego pomocnikami byli Magdalena Przyżycka – koordynatorka akcji „I Ty możesz zostać świętym Mikołajem dla dzieci z łowickiego szpitala”, Katarzyna Mądraczyk, Marcin Kraszewski oraz Mariusz Siewiera.

Akcja została zorganizowana przez Klub Mamy Łowicz, który został wsparty przez Stowarzyszenie Łowickie.pl.

7 komentarzy

 1. Święty Miki

  Madzia, Mariusz, Jacek, Marcin, Kasia i wszyscy niewymienieni którzy pomagają – supuer sprawa i wielkie Wasze serca. Dobro wraca, szacunek i uznanie dla Was.

 2. Pacjentka

  daja prezenty zle, nie daja jeszcze gorzej… ludziom nigdy nie dogodzisz!!!!

 3. Idea dobra, ale niestety Klub Mamy dal się siewieropolitycznie wykorzystać…

  • Z tego co kojarzę Rybus, Siewiera i inni pomagali Klubowi Mam i w zeszłym roku w tej akcji. Widzę, że jak się nie ma co zaoferować to trzeba błotem miotać – cóż nieudacznicy tak mają.

 4. Łowiczanka

  Kasia maluje:-)Brawo Kasiu!!!

 5. Czy zawsze musi być jakieś,, ale ”????

 6. Katarzyna

  Fajna sprawa.ale po co prezenty dla personelu

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany.