Moc prezentów dla dzieci oraz dorosłych pacjentów łowickiego szpitala przywiózł dzisiaj Mikołaj w ramach akcji „I Ty możesz zostać Świętym Mikołajem” zorganizowanej przez Stowarzyszenie Łowickie.pl oraz Klub Mamy Łowicz.

Ekipa z Mikołajem – w którego kolejny raz wcielił się Jacek Rybus, odwiedziła najpierw najmłodszych pacjentów szpitala, dla których miała przygotowane paczki. Znalazły się w nim zabawki i inne upominki zbierane przez organizatorów akcji wśród osób prywatnych, ale też w firmach i instytucjach. Potem goście odwiedzili pacjentki oddziału ginekologiczno-położniczego, aby na koniec udać się do dyrekcji.

Poza upominkami dla dzieci. w ramach akcji przekazane zostały do szpitala książki – dla dorosłych i dla dzieci, zbierane w kilku przedszkolach i szkołach. Do książek tych przekazano również półki, aby było je gdzie przechowywać.


8 komentarzy

 1. Zdzisław

  Czas świat kojarzy się wszystkim z czymś dobrym i życzliwością. Niektórzy siedzą przed kompami pełni kompleksów i piszą jakieś pierdoly. Brawa dla darczyńców i doreczycieli. Wiadomo sprawa że pobyt w szpitalu to trauma. Jeśli przy okazji ktoś zakochał się w czytaniu książek i na chwilę zapomni się bedac w trudnej sytuacji to tylko plus. Brawo Łowickie mamuśki 🙂

 2. obserwator

  Ale co tam robi Pan Jacek Rybus w ramach swoich godzin pracy, godzin za które podatnicy Łowiccy płacą, godzin które powinien poświęcić pracy dla miasta i mieszkańców miasta. Jest to nie pierwszy raz jak Pan Rybus w ramach godzin pracy rozwieszał swoje plakaty przed wyborami, nie pierwszy raz jak Pan Rybus we wspomnianych godzinach pracy pisze na swoim profilu faceebok prywatne komentarze niejednokrotnie obraźliwe. I nie pierwszy raz jak Pan Rybus w ramach godzin pracy załatwia swoje prywatne sprawy, notorycznie się spóźniając do niej. Czy tak ma wyglądać praca Urzędnika miasta ?

  • Sam coś zrób dla dzieciaków, zamiast trollować.

  • obserwator obserwatora

   Zadzwoń do UM i się spytaj, czy p. Rybus był na urlopie. Nawet, gdyby nie był, to odtwórz sobie filmy, zobacz reakcję dzieci i przestań p…ć, bo one są też mieszkańcami miasta.

  • Obserwator to chyba kolega Rybusa z wydziału

 3. Elwis żyje !

 4. O! Są i nasze pielęgniareczki z dziecięcego! ???

 5. Więdłocha

  Brawo Jacek. Ups brawo Św Mikołaju 🙂

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany.