Kino Fenix zaprasza najmłodszych widzów na filmowe Mikołajki. Od 7 do 9 grudnia zaplanowano pokazy bajek i filmów animowanych, które przywołają ducha nadchodzących świąt.

Plakat ŁOK

7 grudnia o godz. 16.00 i 9 grudnia o godz. 15.00 „Poczta Świętego Mikołaja” (reż. Gorka Sesma), czyli hiszpańsko-kolumbijska produkcja, w której elfka Pixi Post wyruszy na misję ratowania Mikołaja i prezentów dla wszystkich dzieci.

7 grudnia o godz. 17.45 i 8 grudnia o godz. 15.00 „Pettson i Findus – Najlepsza Gwiazdka” (reż. Ali Samadi Ahadi) – to aktorska adaptacja uwielbianych przez dzieci książek ilustrowanych, w której para bohaterów: kot Findus i opiekujący się nim Pettson, przygotowują się do nadchodzących świąt.

8 grudnia o godz. 16.30 i 9 grudnia o godz. 16.46 „Czarodziejka Lili ratuje Święta” (reż. Wolfgang Groos). To opowieść o tym, jak dziewczynka o imieniu Lili przywołuje przy pomocy czarów pomocnika Mikołaja z czasów średniowiecza. Rupert nie tylko nie odnajduje się we współczesności, ale coraz bardziej złości go fakt, że obecne święta sprowadzają się głownie do kupowania prezentów.

Bilety na wszystkie seanse w kinie Fenix są do kupienia na stronie internetowej i w kasie na miejscu.

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany.