Wybory Miss i Mistera 2017

W czwartek, 26 stycznia, w Miejskim Ośrodku Kultury w Głownie odbyły się czwarte już wybory Miss i Mistera Głowna, organizowane przez Młodzieżową Radę Miejską.

W zmaganiach brało udział siedem dziewcząt i pięciu chłopców, w wieku od 13 do 21 lat. Na tytuł Miss Głowna 2017 zdaniem jurorów zasłużyła Maja Łaska. Misterem wybrano z kolei Jacka Tołkaczewicza. Wicemiss została Dominika Jóźwiak, a Wicemisterem Konrad Wójcik.

Tradycyjnie już przyznawano inne tytuły. Miss Publiczności (widzowie głosowali na karteczkach – przyp. red.) i Miss Facebooka (przed finałem prowadzono głosowanie za pośrednictwem tego portalu społecznościowego – przyp. red.) została Dominika Jóźwiak. Misterem Publiczności i Misterem Facebooka został Patryk Połynkin.

Miss Gracji została Martyna Skowrońska, z Misterem Męskiej Postawy Konrad Wójcik. Na Miss Uśmiechu jury wybrało Julię Rosińską, a na Mistera Uśmiechu Roberta Balceraka.

W przerwach między kolejnymi wejściami kandydatów swoje umiejętności taneczne lub wokalne prezentowali m.in. Patrycja Jakubiak, Kuba Szcześniak, Amelia Latosiewicz i Mateusz Warzywoda.

Więcej o tym wydarzeniu w kolejnym wydaniu Wieści.

4 komentarze

  1. popieram wypowiedź RMR

  2. jak to nic sie nie dzieje ? 🙁
    a dodatkowe seanse Powidoków w kinie Fenix to nic ??

  3. W Łowiczu jak zwykle się nic nie dzieje. Może nowo powołana MRM zorganizuje coś w podobie?

    • Osobiście uważam, że tego typu wydarzenia to nic innego jak popis dla i tak już zadufanej i zakochanej w sobie młodzieży 😉 Nie popieram takich idei, sztuczne kreowanie ludzi uważających się za ważniejszych, niż są. Nic większego, niż parada próżności i zadufania z tego wydarzenia nie wyjdzie – jeśli już to proponuję zgłaszać nieco bardziej ambitne projekty dla młodych radnych.

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany.