Uczniowie pijarskiego LO bawią się dzisiaj na studniówce w murach szkoły przy ul. Pijarskiej. 67 uczniów oraz ich koleżanki i koledzy zatańczyli na wstępie poloneza z filmu “Czas honoru”.

Młodzież z rodzicami i nauczycielami przed studniówką uczestniczyła we mszy św., która rozpoczęła się o godz. 19 w pobliskim kościele. Godzinę później uczniowie i ich goście spotkali się w szkole, w sali gimnastycznej. 

Tym razem uczniów klas III jest 67, wielu zaprosiło na studniówkę kolegów i koleżanki. Nie zawiedli też nauczyciele, którzy licznie przybyli. Na początku studniówki – jak zawsze – byli obecni też rodzice, często również dziadkowie i rodzeństwo. Jak wyglądał polonez i walc na początku zabawy, obejrzysz w galerii poniżej.  

9 komentarzy

 1. Czarny to pod kolor “męskich” sukienek.

 2. Pijarska jedyna w swoim rodzaju! Córka chodziła12 lat syn tylko 6 .Nie żałuję atym bardziej wycieczek spotkań i Studniówki….

 3. Widocznie tak mieli powiedziane.Chociaż w jednej szkole ktoś konroluje, jak ubiorą się UCZNIOWIE na studniówkę.Jak patrzy się na zdjęcia z innych szkół to aż patrzeć nie można.Kto na to pozwala-Czerwone, bordowe itp.Od lat wiadomo,że czarny kolor najbardziej ELEGANCKI.

  • To jest bal i nie są tu obowiązkowe kolory galowe czyli czarny i granat. Na bal można mieć suknię praktycznie w każdym kolorze.

 4. Zauważyłem że w przeciwieństwie do innych bali u pijar wszyscy ubrani jak na pogrzeb. Czy to nie jest radosna impra?

  • To jest bal, nie dyskoteka/impra. Od lat kojarzy się z elegancją i czarny jak najbardziej pasuje. Studniówkę miałam 10lat temu i też prawie wszyscy byli na czarno

   • Kolory balowe to nie są galowe, gdzie tylko czarny i granat królują. Jak nie masz pojęcia, to po co się odzywasz??

   • A pojęcie komentowania jest Tobie anonimie znane? Kogo skrytykowałam swoim wpisem? Nie Tobie oceniać o czym mam pojęcie, a o czym nie. Twój wpis jest niegrzeczny i tyle w temacie ostatnim wydarzeń i nie obrażania się w Internecie.

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany.