Na Starym Rynku w Łowiczu jest już mobilny punkt informacyjno-edukacyjny promujący miasto Łódź. Będzie tu dzisiaj i jutro (10 i 11 września).

W dużym autobusie można poznać najciekawsze atrakcje Łodzi, ale też poszukać pracy z wykorzystaniem specjalnej aplikacji na telefon. Można też wziąć udział w quizie na temat Łodzi, w którym na najlepszych czekają nagrody, albo wziąć udział w internetowym konkursie na zdjęcie zrobione w punkcie i wygrać weekend w Łodzi dla dwóch osób.

Ciekawe są też nagrania wypowiedzi 20 osób, które w pewnym momencie swojego życia przeprowadziły się do Łodzi (z innych miejscowości w Polsce lub też z zagranicy) i są z tego zadowolone. Wśród nich jest też wypowiedź pochodzącej z Łowicza Karoliny Majcherek, która realizuje się zawodowo w łódzkim oddziale Infosys.

Dzisiaj, na godzinę 17 zaplanowano w mobilnym punkcie bezpłatne warsztaty z przedstawicielami agencji pracy Manpower, którzy będą doradzali osobom poszukującym pracy jak prawidłowo napisać CV i gdzie je wysłać. Dla pierwszych 20 osób przewidziane są upominki.

Mobilna Łódź ma w ciągu 3 miesięcy objechać 30 różnych miast, nie tylko w województwie łódzkim, w każdym będzie po dwa dni. Obecnie jest w 1/3 trasy, z Łowicza udaje się do Brzezin, a następnie do Skierniewic.

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany.