Rozświetleniem przyozdobionego świerku w centrum Starego Rynku rozpoczęła się dzisiaj, 6 grudnia, Choinka Miejska 2019. Przygotowane na imprezę atrakcje wprowadziły łowiczan w nastrój zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia.

W tym roku 8 Mikołajów miało do rozdania dzieciom 4.000 paczek ze słodyczami. Była też okazja do dłuższego spotkania z Mikołajem, z którym można było sobie zrobić zdjęcie i otrzymać od jego pomocników imienny certyfikat „Grzecznego Dziecka”.

Na scenie można było obejrzeć świąteczne przedstawienie w wykonaniu uczniów Szkoły Podstawowej nr 1 oraz koncert kolęd w wykonaniu uczniów szkoły pijarskiej.

Do losowania numerów kuponów, które wygrywają nagrody ufundowane przez sponsorów została wybrana z publiczności Ramona. Nie wszystkim udało się odebrać nagrodę na scenie, po weekendzie będzie to można zrobić w miejskim wydziale kultury (szczęśliwe numerki znajdziecie na zdjęciu).

Kolejny rok z rzędu w organizację zabawy choinkowej włączyła się jednostka PSP w Łowiczu, która zaprezentował ciekawe i pouczające pokazy. Z kolei jednostka Ochotniczej Straży Pożarnej w Łowiczu przygotowała do rozdania za darmo 160 l barszczu białego z wojskowego kotła.

Pierniczkami częstowali członkowie stowarzyszenia Łączy nas Łowicz. Słodkie wypieki można było dostać na stoisku prowadzonym przez wolontariuszy Schroniska dla Zwierząt w Łowicz, którzy prowadzili zbiórkę na rzecz bezdomnych psów.

5 komentarzy

  1. Łowiczak, największym marnotrawnym ,maluśkim,nic nie potrafiącym zrobić jesteś Ty ,wielce mądry ,no to pokaż swoją twarz i swoje osiągnięcia,krytykantów jest cała rzesza , a ty jesteś jednym z nich,pewnie nie lubisz Łowicza,ludzi i samego siebie

    • To pisowski trol,nie mogący się pogodzić z porażką swojego idola Wolskiego.Gdzie indziej podpisuje się jako anonim,bo Wstydzi się pokazać swojej facjaty-zakapiora!

  2. ŁOWICZAK

    I dwóch największych w psuciu miasta kaliński i zasępa

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany.