Kręciołki w żyroskopie, zabawy w kulach wodnych i tor przeszkód w formie dmuchańca – takie atrakcje czekają dziś (31 sierpnia) na dzieci i młodzież na osiedlu Dąbrowskiego w Łowiczu. Nie można się tam nudzić!

Pogoda dopisuje, więc z każdą godziną zwiększa się zainteresowanie piknikiem rodzinnym na osiedlu Dąbrowskiego, który przygotowano z myślą o radosnym zakończeniu wakacji. Udało się, bo uśmiech nie schodzi z żadnej z dziecięcej twarzy.

Najmłodszym najbardziej podobają się dziś wodne zabawy w kulach i pokonywanie ogromnego dmuchanego toru przeszkód, nieco starsi z radością odkrywają możliwości żyroskopu, czyli konstrukcji złożonej z kół.

– Spodziewałem się, że będzie mi niedobrze, bo wygląda to naprawdę odjazdowo. W czasie kręcenia czułem się jakbym leciał w każdą stronę, ale to było kosmiczne. Warto spróbować! – zachęcał 13-letni Sergiusz tuż po opuszczeniu fotela żyroskopu.

Osiedlowy piknik rodzinny potrwa do godziny 18.00.

 

1 komentarz

  1. Widzę, że tu był wypasiony piknik. A gdzie byli dzienikarze NŁ gdy tydzień temu podobna impreza była na os. Starzyńskiego?

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany.