Największe przeboje znanych gwiazd disco-polo można usłyszeć dziś (6 lipca) na łowickich Błoniach. Odbywa się tam Biesiada Księżacka.

Łowiczanie licznie biorą udział w tanecznej imprezie w klimacie disco-polo. Wielu z nich radośnie bawi się pod sceną, z entuzjazmem wykonując utwory wspólnie z lubianymi artystami. Jako pierwszy publiczność rozgrzewał Mario Bischin, rumuński piosenkach znany z dyskotekowej wersji „Macareny”.

Następnie wystąpił zespół B-QLL, który zaprezentował swoje największe przeboje („Za każdy dotyk” czy „Żono moja”), a także premierową piosenkę „Moje Santa Fe”. Zgromadzonych do zabawy zachęcała również grupa Menelaos.

Zabawa na rozpoczęcie lata potrwa do godziny 22.00.

 

11 komentarzy

 1. Zrób to lepiej zapraszamy .

 2. bozeszcz jakie dno – ale coz jakie miasto takie “gwiazdy”

  • Najłatwiej kogoś oczernić. Dobrze że sam jesteś gość z metropolii, z wyższym wykształceniem.

 3. Wesołe przystojne chłopaki. Super zabawa

 4. LONDYNCZYK a co Ty się tam dorobiłeś przez 15 lat chyba garba tylko po co wracasz ?

 5. Fajne te gwiazdy, takie nie za bardzo znane.

 6. Jak oglądam te zdjęcia to mam wrażenie ze czas się tam zatrzymał w 2000 roku
  Aż się boje wracać z Londynu po15 latach co ja tam będę robił?

 7. Występ jak występ, w zależności co kto lubi no ale rzeczywiście starszych więcej niż młodych, ale co się dziwić jak każdy ucieka z miasta i powiatu, niedługo przyjdą czasy że nawet tej garstki młodych zabraknie na koncertach i imprezach….

 8. O mocy energii świadczą te wolne miejsca! Dobrze ze niektórzy podeszli pod scenę to trochę zaslonili widok tych pustych siedlisk i siedzacych emerytow. Impreza w sam raz dla kolwickiego społeczeństwa 60+