Szkoła Podstawowa nr 1 w Łowiczu bierze udział w konkursie marki Domestos, do wygrania jest remont szkolnej łazienki o wartości 30 tys. zł.

Uczniowie SP 1 pod jednym z łowickich marketów rozdający ulotki zachęcające do głosowania na szkołę.

Ostatnio można spotkać uczniów szkoły np. przed łowickimi marketami, gdzie rozdają ulotki z prośbą o oddanie głosu na szkołę w internetowym głosowaniu na stronie www.wzorowalazienka.pl. Oddając taki głos sympatyk szkoły przyczynia się do tego, że otrzyma ona 1 punkt, – głosować można codziennie. Szkoła może otrzymać też jednorazowo 20 pkt. jeżeli głos na nią zostanie oddany z numerem sklepowego paragonu, na którym, wśród kupionych rzeczy będzie dowolny produkt marki Domestos. Osoby, które mają takie paragony proszone są o dostarczenie ich do szkoły.

Łowicka szkoła jest wysoko w rankingu głosowania. Na 172 szkoły, które biorą w nim udział obecnie jest na 8 pozycji i mimo, że punktacja ciągle się zmienia, cały czas utrzymuje się w pierwszej dziesiątce placówek, które zgromadziły najwięcej punktów.

– Jak każda szkoła mamy duże potrzeby, nasi nauczyciele trafili na konkurs w internecie i zdecydowaliśmy się o zgłoszeniu – powiedziała nam dyrektor Jedynki Teresa Sokalska-Lebioda – Zarówno kadra, uczniowie jak i rodzice bardzo zaangażowali się w głosowanie. Chcemy też zdobyć dodatkowe punkty organizując Dzień Higieny.

Głosowanie w konkursie trwa do 21 czerwca.

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany.