Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad zachęca użytkowników dróg szybkich i znajdujących się przy nich Miejsc Obsługi Podróżnych do wypełnienie ankiety, która ma pomóc w usprawnieniu funkcjonowania MOP-ów, jako ważnych elementów infrastruktury.

Obecnie mamy 230 MOP-ów i wraz z rozwojem sieci dróg szybkiego ruchu przybywają kolejne. Możemy na nich w trakcie podróży zaplanować przerwę i odpoczynek, zatankować paliwo, zjeść posiłek, a na niektórych nawet przenocować w hotelu.

– Jeżeli chcemy wprowadzić praktyczne zmiany, ulepszenia i wyższe standardy na MOP-ach przy drogach krajowych, musimy poznać opinię ich użytkowników. Odwiedzając takie miejsce w trakcie wakacji, zwróć uwagę, co można zmienić, a co ewentualnie poprawić – wyjaśnia GDDKiA, zwracając się o wypełnienie krótkiej ankiety, która znajdziemy tutaj.

Zostanie w niej zapytani m.in. z jakich usług i jak często korzystamy na MOP-ach, co decyduje o tym, że wybieramy konkretny MOP oraz jakie funkcje w tych miejscach są dla nas najbardziej istotne.

Tagi:

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany.